Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek sosem okoznának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek sosem okoznának csalódást?

Figyelt kérdés
Itt előszeretettel írják a nőknek, hogy minden kapcsolatbeli probléma az ő hibájuk, mert a rosszat választották helyettük. Bezzeg itt vannak ők, a jók, akikkel semmi probléma nem lenne, de hát a gonosz jóképű pasik miatt ők esélyt sem kapnak, pedig akkor aztán milyen jó lenne a nőnek. Szerintetek tényleg annyira jólelkű, szeretnivaló emberek, vagy ez csak marketing, amivel próbálják eladni magukat?

2020. szept. 11. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ezer probléma lenne velük, már csak a tapasztalatlanságuk okán is. Az érzelmi intelligenciájuk, a kommunikációs képességük súlyos hiányosságokban szenved többnyire.
2020. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Kognitív disszonancia. Alig van ezeknél rosszindulatúbb, irigyebb, utálatosabb ember a bolygón, de önmagukat tökéletes, meg nem értett áldozatoknak tartják.
2020. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Tegyük fel hogy megvannak a nyerő lottószámok, van esélyed nyerni ha fel sem adod a szelvényt? Na ez az incelek egyik legnagyobb hibája, nem próbálkoznak. Nem kerülsz játékba ha nem adsz fel szelvényt, nem derül ki milyen vagy ha nem mutatod, nem próbálkozol ismerkedni. Egy nő sem fog odamenni hozzád "ugyi te olyan jólelkű pasi vagy?".

Ja amúgy marketing is van benne bőven, de marketing kevés ha nem vásárolsz szelvényt.

2020. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én 27f szűz vagyok és mentális beteg de minden pénz amim van pszichológusra megy, hogy nem okoznék csalódást? Ezt honnan veszed minden ember okoz csalódást csak másfélét.De az tény hogy én az igaz szerelmet kerestem mindig.
2020. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz az inkább az, hogy ember számba kell venni-e a szűzeket és szerintem igen mivel mi is emberek vagyunk csak könnyű rasütni valakire hogy ő nem jó de ha esélyt se adsz akkor néha magaddal szúrsz ki
2020. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem adni esélyt nem azt jelenti, hogy nem veszem emberszámba.
2020. szept. 11. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem azonosulok a dühös incelekkel , de az tény hogy kétoldalról megy a fikázás.

Akkor rosszul írtam férfiszámba

2020. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem semmi személyes problémám nincs velük, de ha valaki gyűlölködik és egy párkapcsolat minden hibájára ráfogja, hogy azért volt, mert a nő nem őt választotta...az nem tudom mit vár.
2020. szept. 11. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek de az a szüzek egy alfaja a nőgyűlölő szüzek persze van nem szűz nőgyűlölő is én sose azonosultam velük.
2020. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bennem nem harag van hanem szomorúság amiért nem találom a páromat. De már 13 éves koromtól pszichológiai cikkeket olvasok amit tanultam az az hogy nem tudok határt húzni mert olyan családban nőttem fel ahol a határ a sátán
2020. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!