Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rossz életnek miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz életnek miért kell folytatódnia felnőttként is?

Figyelt kérdés
Régebben sokat szenvedtem attól, hogy ki voltam közösítve az iskolában. Voltak "barátaim", de ők se igaziak voltak, mert ők is hazudtak már nekem, hátam mögött kibeszéltek. Most felnőttként pedig azt érzem hogy utálok élni, mindenből elegem van. 30 vagyok, de még egy kapcsolatot nem sikerült találnom. Vannak exeim, de velük rövid ideig tartott a viszonyunk. Értem még úgy igazán sose volt oda senki sem. Vannak olyan exeim, akiknek más nőtől már van gyerekük, házasok. Irigylem is őket, mert én egyiknek se voltam elég jó. Folyton azt a visszaigazolást kapom az élettől, hogy nem vagyok elég jó.
2020. szept. 5. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megértem amit írsz, mert ez tényleg létező jelenség, és ráadásul ezer oka lehet. A hiba benned is van, illetve a környezetben is amiben élsz.



Esetleg nem félsz attól, hogy csalódást okozol másoknak és emiatt nem tudsz sosem felszabadult lenni, vagy ilyesmi? Nálam például ez van, így ezt a részét jobban ismerem.


30 év... A bűvös szám a társadalom szemében, így pont érthető, hogy most vagy igazán kikészülve.

2020. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na és milyen pasi kéne?
2020. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Én átérzem amiről beszélsz, egy pasi sem volt értem oda soha, pedig bármit megtettem volna értük.

Családot szeretnék, de nincs kivel.

Azt hittem, ha vége az islolás éveknek, jobb idők fognak jönni.

Sajnos nem jöttek...

2020. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Ismerős a dolog: nagyon mélyen ez van elfogadva a gondolataidban, és ha adódik is egy jó lehetőség, mégis tudattalanul is úgy cselekszel, gondolkodol, viselkedsz, hogy ez be is igazolódjon -önkéntelenül.

Ezeket a mintákat kell sorba venned, és totál másképpen cselekedned a jövőben.

2020. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Olvasd el birtalan balázs - sorskönyv nélkül című könyvét. Nem csak teljeskörű választ fogsz kapni, amit képes leszel megérteni, hanem egy kivezető utat is hogy miként változtathatsz 100% os siker rátával.
2020. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!