Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek vagy ne? XD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek vagy ne? XD

Figyelt kérdés
Sziasztok.Na szóval annyi a lényeg hogy régóta eggyütt vagyok a barátommal és majdnem minden nap átjön hozzám busszal.Én pedig minden nap ki megyek elé a buszmegállóba és ki is kisérem ha megy, neki onnan már könnyű dolga van mert a busz majdnem otthon teszi ki...Én elég ritkán járok.Ma megbeszéltük hogy megyek holnap én, de ő nem hajlandó értem jönni és ez nagyon bosszant mert én mindig elémegyek sőt ki is kisérem szóval egy nap 4 szer járom meg ugyanazt az utat ő pedig egy hónapban egyszer nem tud átjönni értem.Nem tudom hogy mit csináljak menjek-e vagy ne.Szerintem megérdemelné hogy ne menjek de bántana a lelkiismeretm ha itthon maradnék!
2010. aug. 5. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod neki is, hogy ez bánt téged?
2010. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Menjél és mond meg, hogy nincs szex, ha nem kisérget.
2010. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki..msn-en beszéltünk.Utoljára annyit írt hogy gyere és lelépett.
2010. aug. 5. 23:56
 4/14 anonim ***** válasza:
ha 2 percet nem tud sétállni a buszmegig, recskázzon egyedül:D
2010. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Menj,de legközelebb te se kisérd ki őt.
2010. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt már eljátszottuk.Ha én nem kisérem ki őt akkole se jön hozzám... :(
2010. aug. 6. 00:02
 7/14 anonim ***** válasza:
pff xD ez de gáz. csak dugni akar egy jót, de leszar téged ahogy elnézem...
2010. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt a választ vártam...hogy leszar xD Én 2 év után megbízok benne tudom hogy nem azért van velem és nem csak azt akarja. Csak nem esik jól hogy ijen lusta és lehet hogy igazad van kezdem énis úgy érezni hogy leszar. :'( Na mi legyen?Segítsetek már :) Ti menétek a helyembe?:S
2010. aug. 6. 00:12
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó lennék, ha te mindig kimentél elé stb, ő meg szarik rád akk én nem mennék sztem, mond neki, h te ott voltál ám nem volt a buszmegbe, szal hazamentél.és nem is fogsz menni máskor se, ha nem megy ki eléd. Azért gáz, h a csajnak kell mindig kimenni a pasi elé... nálunk ez oda vissza müködik.
2010. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
menj, és beszéljétek meg ezt a problémát. ne tartsd magadban, az csak rosszabb :)
2010. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!