Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladni a szerelmet? Elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladni a szerelmet? Elegem lett. Van egyátalán értelme?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Nagykorúúú, olyan fura ezt kimondani. Még nem csókolóztam, nem volt barátom. Pedig 13-14 éves korom óta vágyom a szerelemre. De nem kaptam meg. Most viszont feladom az egészet. Nem érdekel. Nem a pasik miatt szeretnék csinos lenni, most már magamértm h jól érezzem magam. Megyek a 7végén egy buliba, és tudjátok mit nem érdekel, h milyen pasik lesznek ott. Nem fogom kutatni, h ki figyel és ki nem. Semmi nem érdekel. Egy kicsit jól beiszom, ez kell most nekem. És soha többet nem gondolok arra, h miért nincs senkim. Lehet meg kéne próbálnom lányokkal:S? De szeretnék majd családot, gyerekeket és szükségem van egy védelmező, kedves , figyelmes, férfias férfira...
2010. aug. 5. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányokkal??

Ha nem érzed,hogy leszbi vagy bi vagy akkor ne.

Ez hülyeség lenne.


Tudom én 15 évesen könnyen beszélek,de a 18 éves sem öreg még.Van időd bőven,majd rádtalál a szerelem!

2010. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
ezt te döntsd el, mi teszünk a te gondodra, kit érdekel?
2010. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Na most felcsapok pszihológusank.

Szóval szerintem maga a tény hogy leírtad a kérdést azt jelenti, hogy nagyonis kell neked egy férfi, és kell a szeretet/szerelem.

És szerintem nem késő még

2010. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

nincs

az is lehet h teljesen váratlanul találsz rá a Valakire

akkor pedig nem lesz olyan h "nem én már feladtam" :D

2010. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
f17
2010. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van:( de olyan jó lenne, ha csak fellehetne adni, mint egy hobbyt...már téll elegem van amúgy. Nem akarom ezt az érzést, nem akarok semmit már
2010. aug. 5. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiygelj ne élj úgy hogy várod a szőke herceget...Megsúgom: sosem jön. DE! Majd jön egy olyan aki hozzádvaló lesz akivel családot fogsz alaptíani szeertni fogod-szeretni fog és jó érzés lesz élni...

De ezt ne várd...Annál nehezebben jön. Lehet hogy ez közhely de így van...Én ezt az érzést 13 évesen azaz TIZENHÁROM évesen éreztem. Úgy voltam veel nem érdekel innetől kezdve élem az életemet és sodródom az árral. Persze amenynire a korom akkor engedte. Most 16éves vagyok másfél éve vagyok együtt a párommal és most ezt sokan lehurrogják majd hogy ez változik stb, de én vele szeertnék maradni, gyereket szeretnék tőle.


Szval amit ki akarok ebből hozni: ne várj az igazi pasira. sőt egyikre se.Menj el hétvégén a buliba érzed jól magad beszélgess táncolj ami jól esik.

Foglalkozz magaddal, és ha itt az ideje majd jön egy srác. Persze nem biztos, sőt valószínű hogy enm ő lesz éleetd párja, de nem lehet elsőre megtalálni.


Ha itt az ideje jönni fog. Téynleg tapasztalat. És tényleg fiatal vagy ilyesmin rágódni. Előtted (és előttem is) van az élet.


Ne aggódj:)

2010. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na figyeld meg, most hogy feladod és nem fogsz görcsölni rajta, egyből össze fog jönni ;)
2010. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés... most vagy 26 éves? lett azóta valakid?
2018. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!