Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidja mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidja mindenki a netet, és ha valaki ott ismerkedik?

Figyelt kérdés

Én ott ismertem meg a párom. Ha nem lenne net, meg msn, akkor valószínű sosem ismertem volna meg.


Még sem olyan rossz dolog az msn, és a netezés.


ÉS gondolom sokan vannak ezzel így.


Annyiban egyet értek, hogy az msnezés mellett ki is kell mozdulni.


2010. aug. 5. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ma esti program: közös raid!
2010. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDD


Sok kockafejű pattanásos tinédzser. Már várom a véleményeket :)

2010. aug. 5. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
De sok gonosz ember van :S
2010. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb dolognak, így az Internetnek is van jó és rossz oldala is. A jó egyértelmű, azt nem szokták emlegetni, csak a rosszat. Az emberek többsége mindennel így van.

Attól, mert valaki h*lyeségeket csinál, még nem a netet kell szidni. Ennyi erővel szidjuk a főutat, mert valaki gyorsan hajt? Ahogy szokták mondani, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a h*lye.

2010. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tente baba tente
2010. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog a net, mert a távolságot leküzdi, úgy értem ha nem lenne akkor maradna a hagyományos levelezés aztán ez 70-150-300 km távolságot tekintve lassú lenne.


Aki pedig a távkapcsolatban nem hisz megértem, mert nem könnyű...ráadásul azért sem hisznek benne mert nekik nem jött össze( akár aki szidja akár a szidalmazó párja önbizalom hiányos, kishitű, csalfa, élvezethajhász, éljünk a mának és ösztönein uralkodni képtelen érzéketlen paraszt volt és rájöttek jobb a közelben teret engedni az agybajuknak) aki megbízik a párjába ( itt nem nagyon kell pattogni a megcsalással, mert ez csak feltételezés és amíg bizonyíték nincs rá vagy a másik fél nem szakít addig a legjobbakat kell feltételezni, különben meg megcsalhatják az embert a szomszédban is vagy miért akar helyit tán ellenőrizgetni?)szóval aki bízik magában, a párjában és nagy a szerelem annak hajrá.

Különben meg nem mindenki helyben találja meg élete párját.

2010. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is a neten keresztül ismertük meg egymást a párommal... Neten már szinte alig beszélünk :)

19L 22F

2010. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szidom. Nekem az első számú ismerkedési hely jelenleg :). Ha már nem jár az ember iskolába, meg melóhelye sincs akkor marad a net. Vagy esetleg bízni a véletlen "összefutásban" :).
2010. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!