Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintük miért gond ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintük miért gond ha csajozni szeretnék? 17F

Figyelt kérdés
Nem értem őket. :P Szóval szerintük az a gond, hogy szeretnék barátnőt. :( Van 2-3 lány és egy felnőt szülő (nem az enyém, de egyébként nem is értem miért szól bele az életembe), akik szerint "ne csajozzak, ne udvaroljak a lányoknak, ne is törödjek velük, tanuljak, 17 évesen még nem kell". Mondják ezt úgy, hogy jók a jegyeim és 4-es a szorgalmam. :P Kérdem én, miért GOND, ha szeretnék barátnőt? :P Esetleg bűn, hogy én is szeretnék egy társat? Egy lányt, akit szerethetek, akivel elmehetek valahová? Egyszerűen nem látom értelmét ennek, miért mondják ezt nekem, de komolyan. Akkor ezek szerint az a több zsilliónyi, velem egykorú srác hibát követ el hogy vagy egy lány mellette? :P Szó nincs róla, hogy ki akarom használni a lányokat! Aki ismer, jól tudja hogy én nem vagyok az az ember. Megmondom én, mi lenne rossz ha csinálnám! Ha drogoznék, cigiznék vagy önpusztító lennék. De hogy a csajozás hiba lenne... Pfff... Sokszor próbálkoztam már és sajnos mindig csak kosarat kaptam, de ettől függetlenűl néha nem is volt rossz dolog ez az egész. :) Erre azt kapom, "ne csajozzak". Teljesen fel vagyok háborodva, milyen alapon akarják megvonni tőlem hogy keressek barátnőt. :P Mert akkor ezek szerint ők úgy vélik, "hiba ha egy tini ismerkedik a srácokkal vagy lányokkal". :P Már nem azért, de mi rossz dolog van ebben. Szerintem pontosan, hogy ezt kéne csinálni! És nem szoktam bulikba járni, bunkó lányok meg nem érdekelnek, szóval végkép nem értem minek mondogatnak nekem ilyesmiket. :P
2010. aug. 5. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
kik szerint te agyhalott?
2010. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

16:25


"Van 2-3 lány és egy felnőt szülő (nem az enyém, de egyébként nem is értem miért szól bele az életembe), akik szerint "ne csajozzak, ne udvaroljak a lányoknak, ne is törödjek velük, tanuljak, 17 évesen még nem kell"."


Le volt írva a szövegben.

2010. aug. 5. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintük azért gond mert elvonja a figyelmed, időd a tanulástól, és így annak rovására megy.

Csakhogy ez nem feltétlenül igaz.

2010. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülye a kérdés. Szard le őket és csináld. :D
2010. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!