Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beleszerettek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettek a legjobb barátotokba, hogy veritek ki a fejetekből? Sürgős.

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hetero, vagy homoszexuális kapcsolat jár a fejedben? (Te lány vagy, vagy fiú, a legjobb barátod lány-e, vagy fiú?)
2010. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,legjobb barátom fiú..A srác szerelmes belém..Az a ciki,hogy nekem barátja tetszik..Ő csak barát..
2010. aug. 4. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is pont ilyen helyzetben, de hasonlóban vagyok, hogy el kell felejtenem egy srácot.

Én ezt úgy teszem, hogy nem próbálom kerülni, sőt találkozok is vele. De amikor nincs velem, nagyon sok programot szervezek, hogy kevésbé gondoljak rá. Mellesleg bulikban ha van olyan srác aki bejön, azonnal kikezdek vele, így más pasikat sem hanyagolok :)

2010. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elég sz@r ügy.


Ha összejönnél a barátjával, szerintem a barátságuk is megszakadna, ahogy a ti kettőtöké is.


Velem is hasonló volt. Nagyon megszerettem az egyik lánybarátomat, de visszautasított a "maradjunk barátok" szöveggel. Később kiderült, hogy a legjobb barátom tetszik neki helyettem, de a barátommal megbeszéltük a dolgot, és megegyeztünk, hogy sosem jövünk össze vele, mert ha lehetőségünk is lenne rá, mindkettőnknek le kellene mondani a lányról a másik miatt (neki is tetszett a lány). A legrosszabb csak annyi ebben a történetben szerencsére, hogy tudom hogyha összejöttek volna, akkor egyszerre elveszítem a két legfontosabb embert: a legjobb barátomat, és a lányt, akit szeretek.

2010. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jesszus..:/

Az a baj,hogy minden nap arra a srácra gondolok..Nagyon tetszik...:/

2010. aug. 4. 23:21
 6/9 anonim ***** válasza:
ööö...én is voltam hasonló helyzetben mint a srác, nagyon rosszul fog esni a srácnak, ha visszautasítod, de túllép rajta :S
2010. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük hogy csak barátként szeretem..Már csak azt kéne kitalálni,hogy felejtsen el úgy...
2010. aug. 4. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem biztos hogy túl fog tudni lépni rajta, ha minden nap együtt lát téged egy barátjával :S
2010. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen..És mind2-en osztálytársak lesznek...:( Ez a plusz ráadás...-.-:(
2010. aug. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!