Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ilyenek fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyenek fiúk?

Figyelt kérdés
egy férfi aki maga sem tudja mit akar, Sosem fogja bevallani, még ha érez is valamit irántam?a félelme, és az erkölcsei nem engedik hogy érezzen valamit. Ő az a típus aki sosem fog lépni, sosem fogja kimutatni mit is érez.mit tegyek?
2010. aug. 4. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezz rá nyíltan. muszály lesz. akkor elmondja az őszintét
2010. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
(Sosem fogja bevallani, még ha érez is valamit irántam,a félelme, és az erkölcsei nem engedik hogy érezzen valamit.)nem az a tipus aki tud az érzelmeiről beszélni,úgy tapasztalom
2010. aug. 4. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha látod rajta hogy érez valamit akkor kimondatlanul is jelezd neki hogy tudod hogy szeret.

De az tényleg húzós, ha csak halvány jelek vannak és nem igazán tudod mi van.

Egyébként szerintem nem vészes ha valakinek azt mondom hogy szeretlek ha tényleg úgy van....

2010. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a srác az új Néma Levente és a fogadalma miatt nem beszél.

Viszont a te "kanod" nem is cselekszik.Éretlen kisfiú,vagy nem tetszel neki.

2010. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hozzászokott ahhoz, hogy nem beszél érzelmekről, nem mutatja ki azokat. Ezért távolítsd el a megszokott környezetéből a lehető legtöbb téren, új környezetben új embernek érezheti magát, és tán kicsit nyílik, változik. A picológusok is valahogy így csinálják.
2010. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez nehéz lenne
2010. aug. 4. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sosem tudtam érzelmeket kimutatni, kifejezni, max dühöt.

Fogalmam sincs miért.

21F

2010. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó!

és azzal hogy viselkedtél aki tetszett neked?

2010. aug. 4. 23:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ugyanúgy ahogy a többiekkel. Se szavakkal, se viselkedéssel, se máshogy nem tudtam kimutatni.

2010. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!