Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Róla álmodom. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róla álmodom. Miért?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nem járok senkivel, nem vagyok szerelmes sem. Viszont van egy srác. Elég rég óta ismerem. Nem vagyunk haverok, viszont a huga az egyik legjobb barátnőm. Gyakran elmegyek hozzájuk (a szomszédvárosban laknak), s olyankor mindig találkozom a sráccal (19) is. Néha beszélünk csak, de mindig nagyon kedves velem. Egy ideje minden éjjel vele álmodom. Mindig együtt vagyunk valahol...múlt éjjel pl csónakázni voltunk és annyira jó volt. Volt már, hogy azt álmodtam, szeretkezem vele. Szerintetek ez miért van? Elmondjam neki? bepróbálkozzak? Kicsit félek, mert a srác eléggé bulizós, nincs komoly barátnője de mindig összeszed valami partik*rvát és én nem szeretnék egy lenni azok közül a lányok közül. Kérlek titeket adjatok tanácsot! Miért álmodom vele? Mit tegyek??
2010. aug. 4. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
udott
2010. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!