Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szakítás után szidalmazza a másikat, akkor az azért van mert belegázolnak a becsületébe?

Figyelt kérdés

Nem történt meg velem ilyen, mielőtt valaki elkezdené a "felejtsd el" és "ne foglalkozz vele" dolgok ecsetelését. Sosem csaltam meg egy barátom sem.


Csak azt nem értem, ha mondjuk egy pasival szakít egy nő, akkor a pasi szemében miért lesz egyből minden nő k*rva ?


És mégis miért állítja minden (na jó...rengeteg) pasi, hogy minden nőben ott van a k*rva, csak vannak, akik jól leplezik?


Miért általánosítotok?

Miért nem kerestek normális, hűséges nőket ?


Miért a cicababa kell nektek, akikről tudjátok, hogy úgy is megcsal?



Ennyire elvan torzulva a világ?


2010. aug. 4. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ájjjájjjájjjj... ez már több kérdés volt, és konkrétan nem látom az összefüggést....

DE azért szidalmazza, mert egy büdös praszt, és ezek szerint nem jelentett neki semmit a másik. Én élből nem kezdek olyannal, aki szidja a volt barátnőjét.

Miért kell a cicababa? Pont a fent említett pasiknak kell a cicababa. Ergo: folt a zsákját, eszetlen fszkalap+cicababa.

Innentől szerintem nincs miről beszélni.

És nem, ennyire nincs eltorzulva. Ha nem a külsőségeket, meg a ki vagyok - mi vagyok embereket nézed, akkor szerintem nincs eltorzulva. Mindenki megtalálja előbb-utóbb az Igazit, ha elég türelmes.

2010. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sok kérdés volt ez biztos, de ugyanazok a válaszok nem fognak itt születni.
2010. aug. 4. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, általában ezért történik, legalábbis velem így volt az eddigi 1 eset során. De vigyázz, mert a főkérdésben a másik személy szerepel, a leírásban pedig már az általánossági vélekedésről írsz.


Abból kiindulva, ami velem történt (nem megcsalás volt az ok [remélem...]) azt mondhatom, hogy a szakítás mindig rossz érzés, pláne annak, akit kidobnak, és a düh meg az elkeseredettség szülhet ilyen indulatokat. Az meg, hogy akivel elvileg megosztotta a titkait, beengedte az intim szférájába, meg ilyenek, egyszercsak eltűnik, még félelemmel is eltöltheti az embert, hisz egyrészt fel is használhatja ellenünk, másrészt mintha az ember egy része hagyta volna el...


És hogy miért általánosít ilyenkor a nép? Gondolom azért, mert nem véletlenül azzal volt együtt, akivel, és ha Ő is képes volt erre, aki mennyire a legszuperebb, akkor a többi szintén...

De ez idővel majd elmúlik.

2010. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen. Tény, hogy ilyenkor csalódott, és elkeseredett az ember, de akkor sem kellene a sárgaöldig lehordani valakit.


Túl kell tenni magad rajta, és nem általánosítani, hogy a nők ilyenek, olyanok.

2010. aug. 4. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkora baromság, hogy ha egy férfi sok nővel van akkor ő a Don Juan, ha egy nő mutat némi szexuális szabadságot akkor meg egy k*rva.

Pontosan ugyanannyi nő létesít alkalmi szexuális kapcsolatot mint férfi, ha nem számítjuk a gruppeneket. A nők lek*rvázása egy gyerekes baromság amit el kéne felejteni. Ugyanúgy vannak igényeik, csak ezt jobban elfedik, nehogy mindenki lek*rvázza őket.


25F

2010. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én velem nem szakított senki, mégis úgy hiszem, minden nő egy rib@nc... Mik vannak O.o :DD


Jó sok kérdés van, úgyh sorba...

1.: Hogy azért van-e, vagy nem, azt csak ő tudja, de a legtöbb esetben azért van, igen...

2.: Azért, mert elveszti a fejét a pasi, és akkor a világ összeszűkül, akárcsak a látástere, és így nem történik más, mint idegességében minden nő k**va, minden haverja szemét, stb... :) Így próbálja leginkább levezetni a feszültséget... egyben hergeli magát ezzel, de normális esetben elmúlik

3.: Köszönöm, h nem általánosítottál... Nos, ezt az,amolyan első benyomás teszi... Bemész a discoba, láthatsz ott sok-sok alíg felöltözött lánykát, akik rázzák ott magukat, stb :) És itt jön az általánosítás... :) De ez nézőpont kérdése leginkább... Aki még azt is hiszi, h minden nőben ott van, azért nem hangoztatja mindenhol, max poánnak ellövi arra "alkalmas" baráti társaságban :)

4.: Nem általánosítunk... Enyje :)

5.: Megint enyje... bizony van, aki keresi, de akiket lepattintottak sokszor a rázomaseggem csajok, azoknak nem nagyon van kedvük a dolgokhoz... :)

6.: Megint... -.-" Személyszerint, ha tudom a csajról, h nem normális, akkor kezet fogok vele, aztán elköszönök tőle... :)

7.: Hát látod... Mindig, minden változik... :) És ez (sajnos?!) így van rendjén... :)


Remélem kielégítő választ adtam, ellenkező esetben nem izgat... :D :)

2010. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!