Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy egy ember soha nem lesz boldog?

Figyelt kérdés
Vagy soha nem találja meg a boldogságot? Vagy azt aki viszont szereti őt?
2010. aug. 4. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
A boldogságot nem kell megtalálnod, mert már benned van. Nem külső dolgoktól és személyektől, például egy társtól függ.
2010. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

vannak olyan emberek.tudok is egyről.

vagyis kettő akkor már...:) a 2.én lennék.eddig nem voltam boldog sose.talán erről én is tehetek. de másnak minden olyan könnyen megy.elég egy mosoly és kész megszerezte magának...én meg?hát én nem vagyok ilyen helyzetben.talán majd egyszer lesz valaki aki szeret.sosem szabad feladni.

a lényeg, hogy hagyd magad sodródni az árral. nem érdemes ilyeneken görcsölni, akkor csak jobban feszeng az ember.:s

18l

2010. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2010. aug. 4. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam még soha boldog!
2010. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!