Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak szerintem csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak szerintem csúnya ha egy nőnek ilyen alkata van? ( ilyen vaskos széles háta)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2020. aug. 17. 17:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
10%

Nő vagyok, az én vállam is ilyen, utálom.


Régebben mikor extrém vékony voltam, akkor tetszett, széles volt, de törékeny, csupa csont.. Mióta híztam 5 kilót(170/55) azóta néz így ki, mint az első, pont úgy néz ki hátulról a testem és nekem sem tetszik. Gondolom az az 5 kiló zsír is meglátszik, meg hát izom is lett rajta.. Meg a karom, na az kész horror vastag lett, pedig korábban átértem az ujaimmal.

2020. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer volt egy nagyon bomba csajom, szuper hosszú, vékony comb, kis kerek popsi, hibátlan mellek, de úgy utáltam hogy amúgy nyeszlett volt a felsőteste, ami hátulról mutatkozott meg igazán!
2020. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%
Te teljesen hülye vagy? Az általad belinkelt nő egy beállított pózban van retusálva, ráadásul kitolja a fenekét, amitől kerekebbnek néz ki, a háta meg vékonyabbnak. Ugye nem láttál még soha meztelen nőt?
2020. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
20: A nő háta volt a videós poszt témája. De gondolom, te az a típusú ember vagy aki egy könyv tartalma helyett a betűtípust kritizálja.
2020. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
56%
#24 a buszon néztem hang nélkül, így nem tudtam hogy a hátáról szól a diskurzus.
2020. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25: A kérdés szól a hátakról, Troli Trollka :)
2020. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!