Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy pörcsi barát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy pörcsi barát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs..
2010. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gőzöm sincs. ezt hol, és milyen szövegkörnyezetben hallottad?
2010. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre tenyleg jo lenne ha valaki megadna a valaszt. De te ezt megis hol hallottad?
2010. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
facebookon lehet ugye ilyen képeket csinálni hogy bejelölöd rajta azt a személy akire vonatkozik és ott van az egyik képen hogy "pörcsi barát"
2010. aug. 4. 21:46
 5/7 anonim válasza:
WTF
2010. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vlami olyan rövidítés vagy becézés, amit két haver talált ki egymás között:)

Vagy nem lehet, hogy örcsi barát=örök barát/ akart lenni és véletlen félre írta?:D

ha nem ezek, akkor nemtudom sajnos:-/

2010. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GLOMGOLD1982 válasza:
Szerintem egy yolyan gyerekkori társ, akivel szívesen pörcsizett az illető! Nekem is volt egy lány, akibe már kcisiként szerlmes voltam, bár annak már vagy 30 éve, hogy megesett... akiel jó volt elszádülni (pörcsizés közben, természetesen!) ...és hogy mi az, hogy pörcsi? Az egy páros- egymásba kapaszkodós állóhelyzetű körbeforgás... de keressetek rá, ha jól látom 200 alatti találat van, de próbáljátok ki a fénykép alapján, mert jó buli! :-)
márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!