Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért nem ír msnen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem ír msnen, mikor mindig ír nekem ha fenn van?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel megismerkedtem, távol lakunk egymástól így csak néha találkozunk bulikban. nosr amióta felvett msnre mindig ír nekem. De most fellépett és nem ír:( Pedg úgy örülnék neki... Am én nem szeretnék semmit a srácról, de olyan jó, amikor írogat:)

18/L


2010. aug. 4. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert már látja hogy nem lehet köztetek semmi.
2010. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hát tényleg jó lehet szegény tuti azért töri magát hogy legyen valami... te meg ahelyett hogy mondanád neki hogy semmi esélye csak játszol vele .. mekkora 1 ribanc vagy!
2010. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudja, h semmi esélye, hisz nekem más srác jön be. De ő az a típus, akit nem lehet leállítani, nem adja fel...

Am nagyon rosszul érzem magam miatta:( és bánt ez az egész, de barátkozni szívesen baátkoznék vele.

2010. aug. 4. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Most végre sikerült leállítanod. Grat.
2010. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írt...
2010. aug. 4. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:

De de bizony te szeretnél többet a sráctól, mert ha ez nem így lenne tennél rá mikor ír és mikor nem.

Szóval ne hazudj magadnak kislány, te bizony vonzódsz ahhoz a fiúhoz. Kit akarsz átverni? Ismerd be.


Ha nem ír akkor írj te, mert ebből szerelem lesz.


További jó estét és kellemes filozofálgatást a srácról:-))

2010. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem egy másik srác tetszik. Csak imponál, h fut utánnam...sztem...
2010. aug. 4. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ő is tudja, hogy neked másik srác tetszik?

Akkor mi van, ha neked másik srác tetszik?

A gond akkor kezdődik, ha másik srácba vagy szerelmes.

2010. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maskor irjal neki te. azert ne vard el,hogy mindig o irjon neked. Neki is biztos jol esik ha te is irsz ra neha.
2010. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!