Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert viselkedik eloben kedvesebben, MSNen pedig visszautosito?

Figyelt kérdés

Kozeledett hozzam egy kirandulason egy srac. Olelgetett, puszilgatott, viccelodott velem. Majd megszakadt kozottunk a viszony, nem beszeltunk, csak koszontunk egymasnak. Volt pelda ra, hogy eszre se vett, pedig ott alltam mellette.

Aztan egyre tobbet kerestem a tarsasagat. Majd elmondtam neki MSNen, hogy tetszik. Erre o annyit mondott, hogy jo. Ez kb 4 honapja tortent. Miota tudja, hogy tetszik, azota mindig koszon, ha kell napjaba tobbszor is, valamint van, hogy integet is. En beirtam megint MSNen, mert veletlenul kitoroltem, de nem fogadott el.


2011. márc. 13. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet azért, mert bánátsnak vette h letiltottad.. nem?:D
2011. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miutan megtisztelt azzal, hogy elmondtam neki, hogy tetszik, es o semmit nem mondott ra, szerintem nem o kene haragudjon azert, mert le lett tiltva. Ha elmondja, hogy en nem tetszek neki, vagy azt, hogy en is tetszek, akkor nem lett volna semmi letiltas.
2011. márc. 13. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
bunkó csávesz , haggyad a fenébe
2011. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nem tudom elfelejteni :(

Minden nap latom es ugy olyan nehez....

2011. márc. 13. 11:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!