Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 nő, mindkettővel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nő, mindkettővel csak szexelsz felváltva néha-néha, nincsenek programok, neked ez így jó, de ők többet akarnak. Te voltál már ilyen helyzetben? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Én azt akarnám, hogy minden maradjon így, ahogy van és ők ne "lázadjanak" úgymond. Tinderen ismertem meg őket, azt hittem, hogy ott inkább szexkapcsolatot keresnek a nők is.
2020. aug. 15. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos semmi nem marad ugyanolyan örökre és ez ellen semmit nem tehetsz. A szexkapcsolatok 95%-ban max pár hónapig tartanak, mert valamelyik fél vagy megunja a másikat, vagy többet kezd el akarni. Örülj a múltnak, ami már megtörtént és közben kezdj el a következő hódításokon dolgozni.
2020. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő csak azért keres ilyet, mert amikor komolyat keresett, nem jött össze, és ezért csalódott, szóval ez nekik nem olyan egyszerű, mint a pasiknak.
2020. aug. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kell megbeszélni, hogy ki, mit keres! A leírás alapján nekem úgy tűnik, hogy nem szóltál előre nekik, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot. N
2020. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress ujat.Ne szenvedtessd oket3had talaljanak valami jobpasit aki megbecsüli őket.
2020. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. Ők meg nem szóltak a kérdezőnek, hogy komoly kapcsolatot akarnak.
2020. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!