Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok azt csinálni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok azt csinálni, hogy facebookon vagy instagramon bejelöltök nektek szimpatikus embereket ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Nem ciki egy ismeretlen bejelölni facebookon vagy instagramon, ha a képei alapján megtetszik? És ha ő is visszajelöl, akkor ráírni? Fiúknál és lányoknál is.
2020. aug. 14. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En nem. Haverom szokott ismeretlen csajokat jelolgetni facebookon. Volt 1-1 "sikerelmenye", ami annyit tesz, hogy beszeltek a csajjal kb 1 hetig. Utana megirta nekem, hogy mekkora qrva a csaj.
2020. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gáz. Én a közösségi médiás appokat nem erre használom. Fácsén pl csak nagyon közeli ismerősök, barátok ill. munkatársak vannak, csak a Messengert használom, hogy beszéljek velük. Instán olyanokat követek, akik inspirálnak, művészek, alkotók leginkább. Fizikai ismerősöm talán 2 van fent vagy 3 a 300 követésemből :D:D:D

Szánalmas módszer, inkább bosszús lennék tőle, ha jelölgetne valaki csak azért, mert tetszik neki a képem (rólam amúgy sincs sok, inkább hobbifotózok).

2020. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 manly ***** válasza:
Nem
2020. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!