Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok azt csinálni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok azt csinálni, hogy facebookon vagy instagramon bejelöltök nektek szimpatikus embereket ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Nem ciki egy ismeretlen bejelölni facebookon vagy instagramon, ha a képei alapján megtetszik? És ha ő is visszajelöl, akkor ráírni? Fiúknál és lányoknál is.
2020. aug. 14. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem csináltam még ilyet.
2020. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem csináltam még ilyet, viszont engem egyszer bejelölt egy ismeretlen lány, rá is kérdeztem, hogy honnan ismerjük egymást. Azt válaszolta, hogy nem ismerjük, csak szimpatikus voltam neki. Végül is nem halálos bűn bejelölgetni ismeretlen emberkéket, csak szerintem rendkívül alacsony a hatásfoka, eleve ritkán jelölnek vissza abszolút ismeretlen embereket.
2020. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Manapság inkább instagramon megy ez szerintem, nem is facebookon, ott én sem jelölök vissza ismeretlent. Viszont instagramon rá szoktam nézni a profiljára és ha szimpatikus, akkor visszakövetem.
2020. aug. 14. 22:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem csinálom.
2020. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tarskereson pasizom es a tobbit nem hasznalom erre.
2020. aug. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer csináltam egyetemen, hogy bejelöltem 3 lányt, akik bejöttek, látásból ismertem őket és láttam legalább hangyafsznyi esélyt, hogy én is tetsszek nekik.


Nevetséges volt. Az egyik vissza sem írt, a másikkal váltottunk pár üzenetet aztán nem írt vissza, a harmadik pedig arra fogta, hogy nem tudunk találkozni, mert annyira nagy elfoglalt egyetemista lány. Pedig én még egy viszonylag helyes srác vagyok és nem is lőttem a csajokkal a kategóriám fölé. Csak egyrészt nem tetszhetek mindenkinek, másrészt ez a fajta ismerkedési mód kva gáz.

2020. aug. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 2 éve júliusban instagramon bejelolt egy fiú, de először nem néztem meg a profilját. Viszont utána feldobta az algoritmus, hogy kit lehet bekovetni, és akkor már megneztem, ki ő és nagyon szimpatikus volt, ezért visszakovettem. Másnap rám írt, elhivott randizni és azóta együtt vagyunk. Ő a férjem 😊

Úgyhogy van sikersztori is :) 29/N,33/F

2020. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert ezek az oldalak szerintem nem erre lettek kitalálva. Egy idegen embert nem fogok ismerősnek bejelölni vagy bármi. Ha ismerkedni akarok akkor letöltöm a tindert vagy valami hasonló társkeresőt
2020. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem szokásom.

Instán belefér, ott alapvetöen nem a meglévö ismeröseit jelölgeti az ember, hanem bárkit, akire kíváncsi.

Facebookon viszont ezt nagyon nem kellene, az ugyanis nem erre van. Normßal esetben, ha egy ismeretlent bejelölsz ismerösnek (remélem érzed, hogy ez így leírva eleve ellentmondás), az nem fog visszaigazolni.

2020. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!