Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem szex után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem szex után miért viselkedik furcsán egy férfi? Például ha történetbe feltettem képeket szívecskézte,azóta nem. Aztán azóta én írok neki, ő nem. De örül neki.

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 21:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mert addig a napig mindent megbeszéltünk,igaz sosem találkoztunk de megbíztunk egymásban. Ha kapcsolatban voltam biztatott, ha szakítottam mellettem állt és fordítva. Aztán hogy megtörtént valami megváltozott. Egyelőre nem merek rákérdezni.
2020. aug. 13. 22:40
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem miattam, voltak problémáik. Elég sok. Nem ő mondta ki.
2020. aug. 13. 22:45
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen problémáik voltak? El is jegyezte a csajt?
2020. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A csaj nem gondolta komolyan az egészet. Másokkal is ismerkedett. De nem volt eljegyzés.
2020. aug. 13. 22:50
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnék neki. És lehet hogy nem is válaszolnék ha ír. Nem árt ezt a dolgot egy kicsit szüneteltetni mert nagyon egyoldalú. Téged ez nem zavar?
2020. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Igen, zavar.

De valamiért úgy érzem szüksége van rám, ebben a nehéz helyzetben.

Viszont tény, hogy abba kell hagynom és nem írni neki.

2020. aug. 13. 23:28
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szüksége van rád amikor te írsz rá? Majd ha kellesz neki, írni fog. Szerintem nagyon kényelmes a kis egójának hogy kérés nélkül írogatsz neki.

A kisujját sem kell mozdítania érted.

2020. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű kényelmes, hogy kéznél vagy, érdeklődsz, de részéről ennyi. Lehet, hogy nem tetszettél neki.
2020. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egyszerűen nem volt ott neki élőben az a vágy és kémia? Hiába voltatok szimpik, meg tetszettetek képekről. Erről egyik fél sem tehet, de van ilyen. Ezért is szoktak emberek relatíve gyorsan találkozni, hogy ez kiderüljön.
2020. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon jól éreztük magunkat, mármint élvezte a dolgot. De hogy ezzel, hogy majdnem megtörtént mi változott meg.Furcsa, hogy már nem keres, hogy már nem tesz szívecskét.

Majd alakul valahogy.

2020. aug. 14. 08:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!