Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek a rendőrcsajok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
esélytelen nem elég hogy rendőr de még nő is tuti bevinne valami semmiségért mert nem úgy ugráltam ahogy ő szeretné
2010. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utálom a rendőröket,de egy rendőrcsajt szívesen megerőszakolnék (:
2010. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Anzii ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

picit hosszú de le írom.

nem régibben spanokkal este járkáltunk,és be mentünk egy ilyen ismeretlen kapúajba 10másodperc sem telt el ránk szaladt vagy 10 rendőr szó szerint és le bsztak a földre el kezdtek minket ütni engem pl rendőr nő ütött de k**va erősen!

utána be vittek minket.

mondom egy arra járó rendőr nőnek bent a cellában vagy mi volt az(nem rácsok voltak hanem egy szoba féleség)

mondom ott vannak azon az asztalon a cuccaim kaphatnék a cigimből egy szál cigit?

-mondja igen persze.

ad egyet.

elszívom már lassan vagy 5 órája ott ülünk bent.

mondom megint a rendőr nőnek mondom már meg vagyok halva az éjségtől mikor jön a kaja?

-mondja csak azok kapnak kaját akik 8 óránál tovább vannak bent!

mondom jaajjj :S:S:S:S

mondom de azért mi lett volna?

-mondja puszta kenyér meg valami gusztustalan lucskos konzerv(UTÁLOM A KONZERVET)

de akkor nagyon szívesen meg edtem volna :)

ezek szerint némeik rendőr nő rendes némeik nem de nekem NEM jönnek be :)

2010. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!