Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek kövér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek kövér?

Figyelt kérdés

Pont ilyen a testalkatom

[link]

pár osztálytársam rám szállt,hogy kövér vagyok..tényleg ennyire szörnyű ez az alak? fogynom kéne?


2010. aug. 4. 16:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%
nem vagy kövér csak kapsz otthon enni
2010. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló alakom van,mint amit a kérdésben linkeltél.Szerintem nem kövér,max. teltebb.

Amúgy szerintem egy teltebb lány sokkal szexibb tud lenni,mint egy csont és bőr,HA számára előnyös ruhákat hord és nem akarja minden áron belepasszírozni magát egy 2számmal kisebb nadrágba stb.


Mondjuk én most tornázom,hogy kicsit formáljam az alakomat,de semmiképp nem akarok olyan lenni,mint amit a kommentben linkeltél:)

15/L (161/57)

2010. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Szerintem nem vagy dagadt. Ez pont jó alkat. Nekem olyasmi alkatom van mint amit másodjára belinkeltél. És elárulok valamit: minden pasinak más tetszik. Nekem meg a sajátom nem tetszik, szívesebben lennék ducibb. De nem sikerül hízom :/

2010. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem az számít,hogy milyen az alakod az első,vagy a második linken lévő csajra hasonlít,hanem az,hogy milyen a kisugárzásod,és az,hogy te,hogyan érzed magad a bőrödben,mert ezt a környezeted is rögtön észreveszi rajtad.Vannak teltebb barátnőim,de ők is ugyanúgy találnak maguknak pasit,mint vékonyabb társaik.Most ez is olyan,hogy nekem a vékony és magas pasik a gyengéim,barátnőm meg leszólja őket,mert neki a kétajtós szekrény az esete:)De ez direkt így lett kitalálva,hogy mindenki megtalálja a párját.

Amúgy nekem olyan alakom van mint a 2.linken a csajnak,de nem érzem magam túl soványnak,szeretem az alakom,nem mondom azért jócskán van kifogásom ellene,de hát nem vagyunk tökéletesek.Így is tetszem a pasiknak,de a legfontosabb,hogy jól érzem magam a bőrömben.Ezt azért te is fogadd meg!

2010. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!