Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek kövér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek kövér?

Figyelt kérdés

Pont ilyen a testalkatom

[link]

pár osztálytársam rám szállt,hogy kövér vagyok..tényleg ennyire szörnyű ez az alak? fogynom kéne?


2010. aug. 4. 16:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
nem. jó ez az alak ^^. Sokkal szebb mint egy olyan csaj aki ha Kinyújtózik látszanak a bordái... :)
2010. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
nincs ezzel semmi baj szerintem. kis sportolás és formálódhat is :)
2010. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt természetesnek hívják,ha valami gonduj van akkor üzenem nekik: GÁZ LÁMÁNAK LENNI!
2010. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Te miről beszélsz?! Pont ideális a testalkatod! Velük pedig NE foglalkozz, nem éri meg :D
2010. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
ez tökéletes (ha nem nézem a fénykép szörnyű fejét)... ne aggódj, nem kövér vagy, hanem maximum telt, de még az is nehezen... tökjó alak... :)
2010. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

[link]

gondolom minden férfinek ez az alak tetszik..de ilyenre úgysem vagyok képes lefogyni:(

2010. aug. 4. 16:29
 7/24 A kérdező kommentje:
a fejem nem ilyen:D
2010. aug. 4. 16:29
 8/24 anonim ***** válasza:

Én alakom is ilyesmi:) Sztem nincs ezzel baj, de mondjuk nekem egy kicsit formálni kell rajta (hogy sikerüljön egy vizsgám a fősulira). De ha nem lenne ez az alk.vizsga, én nemhiszem hogy változtatnék rajta. Régebben iszonyatosan vékony voltam, mindenki mondta h szörnyen néztem ki akkor:s Szóval sztem ez sokkal jobb mintha csontkollekció lennél:)

És sztem nem számít ez kövérnek.

17/L

2010. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
milyen vizsga?:D
2010. aug. 4. 16:38
 10/24 anonim ***** válasza:
Alkalmassági vizsga a rendőrtisztire:) A fizikai részéhez gyengus vagyok:) Vagyis nem fogyom kell igazából hanem izmosodnom:)
2010. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!