Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel neki a témát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam fel neki a témát?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác ő tudja mert rájött.Barátnőm már beszélt vele hogy én bejövök-e neki mert ő is meg énis úgy vettük észre hogy igen.De azt mondta hogy jófej vagyok és jólnézek ki de van most barátnője.De még mindig úgy viselkedik mintha tetszenék neki.Barátnőmmel nagyon jóba vannak mivel ők már jártak és jól ismerik egymást,de barátnőm sem érti hogy mivan...És szeretnék a sráccal beszélni,erről hogy akkor mivan miért viselkedik úgy velem mintha tetszenék neki.De nem tudom hogy hozzam szóbA
2010. aug. 4. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha a barinőd, tudja hogy mi van, akkor a srác is tudja, hogy te tudod, hogy mi van, hiszen ha jóba vagytok vele és Ő meg veled, akkor mindenki tud mindent vagyis te tudod, hogy ő tudja a barátnőd által tudott dolgokat, ami tudható, hogy ő is tudja.


Remélem segítettem!

2010. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

gondolom sokat vesződtél evvel a szöveggel-_-"

és én nem azt kérdeztem.persze hogy tudja a srác hogy én tudom amit ők beszéltek.mindenki tud most mindent.azaz senki semmit...

2010. aug. 4. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!