Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a szerelemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a szerelemről?

Figyelt kérdés
Szereted a szerelmet? Vagy esetleg nem? Mi a véleményed a szerelemről?
2010. aug. 4. 08:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a szerelem nagyon sok boldogságot, sok szép emléket ad, ahol boldog vagy, kiegyensúlyozott, önmagad lehetsz. önbizalmat ad, megtanít szeretni, becsülni a másikat. jót tenni a másiknak, segíteni, ha problémája van. kiállni mellette, támogatni, stb. szerintem a szerelem erről szól.. aki csalódott, annak is fel kell állnia és újra megtalálni a szerelemet. nem szabad azon rágódni, hogy újra csalódni fogsz és akkor mi lesz. hanem igenis ki kell állni a szerelem próbáit, mert csak akkor találhatod meg az igazi szerelmet. a szerelem nagyon szép dolog, ami az élet része. az igazi, boldog élet része. mert legtöbb és legjobb esetben a szerelem gyümölcse a gyerek, ami e legszebb öröm és boldogság egy embernek. ha nincs szerelem, az ember nem boldog. lehet kiegyensúlyozott, nyugodt, de igazán boldog nem. a szerelem elmúlik egy idő után, megmarad a szeretet. de attól a szerelem még ott van. igaz, már nem lobog, már nem ég, de mint minden, ez is elmúlik egyszer. helyette lép be az őszinte, megbecsült szeretet.... nekem ez jut eszembe a szerelemről! :) 28/N
2010. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

a szerelmet csak a női nem találta ki hogy a nehezen megszerezhető pinát még nehezebben megszerezhetővé tegye


a szerelem az amikor bizsereg ott lent és ágaskodik nem?

2010. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a szerelem szép..kivéve ha elmúlik, és a szerelem állatába elmúlik:D a lényeg hogy én jobban szeretem a szeretetet..:):):)
2010. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"a szerelem nekem nem a május.

Én örülök, ha valahogy túlélem.

A szerelem csak egy rohadt mágus,

Ha elkapom, úgyis kiherélem."

2010. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
ja 11 évesen én is PICSÁT halgattam azóta felnőttem
2010. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, szerintem szerelem nélkül sokkal boldogabb az élet. Nincs alkalmazkodás, nincs csiszolódás, így elvagyok, nekem nem kell senki.
2010. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Beviz Elek ***** válasza:
Kell egy társ melléd, csak ne legyél szerelmes!
2010. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan, hogy szerelem. Csupán az agy biokémiai működésének a mellékterméke. Semmi több.
2010. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!