Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a szerelemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a szerelemről?

Figyelt kérdés
Szereted a szerelmet? Vagy esetleg nem? Mi a véleményed a szerelemről?
2010. aug. 4. 08:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs senkim, akkor eléggé magam alatt vagyok. nekem kell a Szerelem hogy élni tudjak :)


Ez a véleményem róla :)


22F

2010. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is szükségem lenne arra, hogy szeressenek, de nálam nem működik ilyen könnyen.

Tehát néha szeretem a szerelmet, de legtöbbször ki nem állhatom:S Talán azért, mert én nem kapom meg olyan könnyen. Mondjuk néha a romantikus dolgokat se nagyon szeretem. Lehet nem nekem találták ki a szerelmet:D:/

18L

2010. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem: mély verem. :-)
2010. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, eddig csak szenvedést okozott.

21F

2010. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Beviz Elek ***** válasza:
68%

Jó érzés szerelmesnek lenni, főleg ha viszont szeretnek, de a szerelem vakká tesz. Ha egyoldalú az érzés akkor könnyen átverhetnek és te észre sem veszed.


Illetve sok lány szeretné ha szeretnék, de ha már megkapta amit akart, akkor nem olyan izgalmas a dolog.

Kedvenc példám egy haverommal történt meg. A srácnak volt egy gyönyörűszép barátnője. Mivel a srác sem volt csúnya és tudott válogatni, ezért nem érdekelte, hogy a csaja milyen hosszú távra tervezi a kapcsolatot. A lány hónapokig a kedvében járt, ment utána mint egy palotapincsi, mindent megtett érte. A srác elgondolkozott és változtatni akart, mert látta, hogy a csaj minden megtesz, szereti és úgy döntött, hogy ő is sokkal jobban kimutatja az érzelmeit.

2 hét után a lány otthagyta a srácot, mert nem érdekelte tovább.

2010. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Imádok szerelmes lenni! Most is az vagyok! Évek óta vártam erre az érzésre, és most végre találtam valakit, aki kihozta belőlem. Ritka dolog. Mindenképpen értékelni kellene.
2010. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Ne a kudarcolkról beszéljetek vaze! Nem az a kérdés! Nem jár feltétlenül pórul mindenki!
2010. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
az a dolog, ami tönkretesz
2010. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
legális drog, annak minden veszélyével:)
2010. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem, zavar ha mások szeretnek, mert valószínűleg azt várják hogy viszontszeressem őket, én meg olyan emberrel még nem találkoztam aki erre érdemes lenne. (ez vonatkozik a sima, baráti szeretetre is) nem is igazán érdekel, vannak ennél fontosabb dolgaim. 19L
2010. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!