Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimiben ki lett szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimiben ki lett szerelmes? Nagyon várom, hátha eljön nekem is az igaz szerelem gimiben. ^^

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se azért várd a gimit, hogy "de jó, szept. 1-je, meglátom életem nagy szerelmét, mert így nagyon hamar csalódni fogsz. Tudom, mert én elsős koromban szintén így gondolkoztam. Szuper: gimi, város, pasik, biztos lesz valakim. Mindenkiben a lehetségest kerestem, aztán októberben beleestem az egyik osztálytársamba, de amilyen gyorsan jött, el is ment. Egy jóakaróm elhíresztelte, a srác meg egy kicsit megijedt. Utána jóban lettünk, rengeteget dumáltunk, de soha többé nem tudtam rá többként gondolni, mint egy barát - osztálytárs.

Az azt követő nyáron viszont halálosan beleszerettem abba a fiúba, aki nélkül úgy éreztem, hogy nem tudok létezni. :)

A lényeg csak annyi, hogy általában gimnazista korban jön az első őrülten szerelmes korszak. Nem mindenkinél, és nem egyszerre. Van akinél később, van akinél hamarabb. Ne keseredj el, ha az osztályban körülnézve nem találsz olyan srácot, akiről rögtön tudnád, hogy a nagy Ő, és ő ugyanezt érzi irántad, és jön a hollywoodi happy-end. Hidd el, hogy te is össze fogsz futni azzal az emberrel, akiben megtalálod az igazit ;)

Sok szerencsét :)

2010. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

én detto aszittem h ha jön a nagy általános iskola utáni élet (én szakközepes vok) akkor milyen könnyü lesz csajozni meg egyszerre lesz párom...de nem így van, viszont reméljük te összejössz vkivel...

18/f

2010. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én sosem így gondolkoztam...nem tudom miért. Viszont aztán szerelmes lettem az egyik osztálytársamba. Fél évig jártunk, aztán szakítottunk. Azóta nagyon rosz a viszonyunk. Tanulság: ne járj osztálytárssal!
2010. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
gimis vagyok. szerelmes is voltam. végzősbe. egyikünk sem abban a városban él(ahol a gimi van), ő pedig pestre ment egyetemre, azaz többet nem valószínű hogy találkozunk. szóval... nekem most egy kicsit nagyon elegem van a gimis szerelmekből (2 ilyen volt. :S:D)
2010. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23:00 mivel csak fiú osztálytársaim vannak ez a veszély nem fenyeget:D
2010. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és a biztatást! Egy gond már van..Leendő osztálytársam már most nagyon tetszik..Állítólag én is neki..De nem tudom..Furcsa,bonyolult helyzet..Másik leendő osztálytársam szerelmet vallott.Felvételi óta nagyon jóba lettünk..Legjobb barátja lettem.. Szóval vannak már történetek..Mi lesz Szeptembertől??Juj..:D
2010. aug. 3. 23:24
 17/20 anonim ***** válasza:
hát igen, a jó csajok könnyen ismerkednek...
2010. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
:):)
2010. aug. 3. 23:46
 19/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szivesen msneznék veled! Privizz!
2010. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok..És Te?
2010. aug. 4. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!