Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szép ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek szép ez a lány?

2010. aug. 3. 17:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Utolsó nem értem mi a gond. A nőknek milyen férfi kell? Ne legyen cingár, de dagadt se... Azért, mert közlöd, hogy ez neked túl sovány stb. még nem jelenti, hogy 140 kilós barátnőt szeretnél magadnak. Az emberek nagy többségének az arany középút jön be és ez így van jól szerintem. (bár mamár... na mind1 ez most nem téma)
2010. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
b.szki...ne az legyen már a lényeg hogy minél csontibb legyen a csaj... az a lényeg h legyen mit tapizni ba*sszátok meg.-.-" ma meg már minden kiscsaj pálcika akar lenni, mert ezt látja a tévében. hát sztem ne akarj erre a csajra hasonlítani, legyél önmagad. amúgyis. a fiúk a formásabb lányokat szeretik, nem az ilyen gebéket.
2010. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!