Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szép ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek szép ez a lány?

2010. aug. 3. 17:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
34%
Ez ménem eszik rendesen é?
2010. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
33%
Ronda. Azért kéne rá egy-két kiló :)
2010. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
az már régen rossz ha te másra akrsz hasonlitani...
2010. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy lányként válaszolok,de:


Ez a hajhossz nagyon undorító szerintem....Hiába látszik,hogy ápolt és fényes,de ez már ronda...csak nő a vakvilágba.


Amúgy a csaj szép,de hízhatna egy kicsit.

Amíg nem engedte ki a haját és szembe fordult a kamerával,na akkor szép volt az arca :-)

2010. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Úristen , ez a csaj hányéves .. ? hol vannak a mellei ? és mekkora ribi ..
2010. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok!


A haja nagyon tetszik. :) Én is ilyet szeretnék...egyszer majd megnő. :P


Am a csaj csúnya...túl vékony, nagyon gebe, nincsen melle, és csúnya az arca...és egy pózolós ku.va...szerintem.

2010. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok. Ha hasonló karakter vagy, mind alakban, mind hajban, arcban, akkor ne nagyon hord teljesen kiengedve a hajad, mert inkább a konty ami csinos, és jól áll. (Ezen a lányon abszolút)
2010. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Túl vékony.

21F

2010. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
54%

Jaaaj megint meg kellett néznem...nagyon oda vagyok a hajáért...:D

Mennyi idő lesz, még nekem így megnő....hajajj...:D

2010. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
52%

Hát basszus ha egyszer ilyen az alkata? Nem mindenkinek van extra nagy melle és nagy feneke... Én is szeretnék jó nő lenni, de mit csináljak, ha én nem vagyok olyan típus? Ha meg feltöltetem a mellem, rakok egy kis zsírt a fenekemre, akkor meg azért leszek ribi, mert plasztikáztatok. Hát szép :) Meg érdekes felfogásotok van nektek férfiaknak, a kövér nem jó, de a sovány se... Akkor mi kéne, barbibaba?

Szerintem senkit sem kell fikázni azért, ami.

TE pedig ne akarj senkire se hasonlítani mert az óriási hülyeség. Ha önmagad vagy, van saját stílusod, kisugárzásod, azzal többre mész.

A lány nekem sem tetszik, nem az alakja miatt, hanem úgy összességében. Nem tudom miért.

2010. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!