Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női intim piercing. Ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női intim piercing. Ebben a helyzetben mit gondolnátok a helyemben az illetőről?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, a nickem látszik a kérdésnél:)

A lány 22. Már kb 2 hónapja, hogy megismerkedtünk, sok randi időpontot mondott le, de az ő elmondása szerint mindegyiknek megvolt a miértje. Eddig azt mondta, hogy nehéz döntenie, hogy lesz-e ebből valami, mert össze van zavarodva. Tegnap 180 fokos fordulatot vett a dolog, azt mondta, hogy szerinte lesz valami, stb... Este pedig már egyértelmű célzásokat tett rá, hogy lefeküdne velem (msn-en). Ő úgy adta elő magát, hogy érzékeny, hűséges, törődő, odaadó nő. Ma megtudtam, hogy a csiklójában ékszer van. Hátt... Kicsit elkámpicsorodtam, mert aki átlöveti odalent magát, az nem létezik, hogy ilyen szelíd bárányka legyen. Szerintetek ő valójában nem az, akinek mutatja magát? Vagy mit gondoltok, mire utalhat?


2010. aug. 3. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az!
2010. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehát nem is jártok, de lefeküdne veled. Igen, pont ilyen egy hűséges törődő és odaadó nő.
2010. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért mert piercingje van még nem olyan biztos h vagány meg mit tudom én...nem értem miért nem próbálod inkább megismerni, nem előre ítélni és ha nem jön össze még mindig válthatsz :)
2010. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van ilyen ékszere, még lehet kedves meg hűséges, de tutira nem épelméjű ááááááááááá basssszúúús... :S:S átlövetni a csiklót,én a gondolattól mingyá elájulok :D
2010. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 15:24

Épp ezért fura, mert megismertem, de ez nem illik bele a róla kialakított képbe.

2010. aug. 3. 15:33
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 15:23

Erre én is gondoltam.:)

2010. aug. 3. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem első körben nem a csiklójával kéne foglalkoznod,hanem azzal h össze van zavarodvahm.Miért?ez a nagy kérdés.Én ennek két okát látom.Vagy nem ütöd meg nálla a mércét,de jó hogy ott lebzselsz körülötte (az ego szereti az ilyet :) ) vagy,és ami sztem a valószinübb,hogy más is van a képbe,vagy ne adj isten mások :D Én azt tanácsolom neked,hogy játsz,ne vele,hanem az élettel.Ahogy ő kezel téged,te is úgy állj hozzá.Vagyis,nem kell bunkónak lenni,de kb te is vedd őt fél vállról.Azt nem hiszem h ő komoly kapcsolatot szeretne veled,mert akkor nem hezitálna!Ha meg mégis "komoly" alakulna ki köztetek,lehet nem lenne egy nyugodt perced se mellette.Fiatal vagy még.Ha akarsz feküdj le vele,de én a helyedbe tutti húznék óvszert a fertőzések végett :)

27/L

2010. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
már ott elvágná nálam magát hogy azért hogy "divatos" legyen,más kezei közé adja a csiklóját, és hogy egy ártatlan bárányka az kicsit elképzelhetetlen,szerintem a csaj nem tudja mit is jelent az amit magáról gondol,talán erre értette hogy össze van zavarodva
2010. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!