Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes? Megéri harcolni érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes? Megéri harcolni érte?

Figyelt kérdés
“Harcolnátok” egy pasiért, ha szeretitek, még ha nem is vagytok abban biztosak, hogy “újra” együtt lesztek?

2020. júl. 25. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, h "harcolni"? Mert, ez sztem nem mindegy.
2020. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hogy teljesen mindegy mit hoz az élet mellette leszek/ lennék.

De itt lehet szó bármiről, akár várni arra, hogy megértse, hogy ő egy olyan ember akiért tűzbe is képes menni valaki aki szereti.

2020. júl. 25. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Sokáig képes lettem volna rá, de most már nincs ilyen pasi. Belefáradtam, és rájöttem, hogy nem éri meg.
2020. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, csak magad aláznád vele!
2020. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2 Aki szereti a másik embert/férfit az hagyja menni-erőszakkal senkit nem lehet magához láncolnia egy nőnek. Egy férfit végkép.Pont az a lényege, hogy magától akarjon visszatérni-újra maradni.


Egy nőnél teljesen más egy ilyen kérdésre a válasz.

2020. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
1-es vagyok. Miért kellene "megértenie"? Szelkemi fogyatékos, vagy mi baja van (szerinted...)?
2020. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*magától akarjon visszatérni-újra maradni.


Szerelmi kötéskék,boszik,mágiák, varázslók és egyéb praktikák-mint pl. a másik nő kicsinálásának/zaklatása nélkül.



A 25-ös faszinak már nem kellesz, még ha utána lennél dobva akkor sem, undorodik tőled és az egész személyiségedtől.

2020. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*szellemi
2020. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*te és *paranoia
2020. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát van itt mostanában egy elmebeteg hozzászóló, jó lenne, ha kitiltanák hamarosan.
2020. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!