Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes harcolni az álmaimért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes harcolni az álmaimért?

Figyelt kérdés
Figyeljetek, engem foglalkoztat ez a kérdés, mert mindenkitől azt hallom, hogy: "Jajj, ne add föl, harcolj az álmokért!" De olyan elérhetetlennek tűnnek... És eddig hiába harcoltam, nem sikerült semmi. Tovább harcoljak, vagy hagyjam? Megjegyezném: nekem az az egyik álmom, hogy elérjek egy elérhetetlen személyt.Írjatok lécci.
2010. júl. 26. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

engem most ez zavar: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


itt leírtam.

harcolnom kéne alányért, de tudom úgy se érném el. az a baj könnyen feladom..

2010. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
sztem. ha már az álmainkért sem harcolunk,akkor miért?
2010. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdemes harcolni az álmaimért?


Igen!

2010. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Harcolni mindenképp kell, különben nem ér semmit az élet. Nem biztos, hogy sikerül elérned, és ha eléred, lehet nem pont úgy éred el, ahogy képzelted, de ha nem harcolsz már most buktál mindent.
2010. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen
2010. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem bonts fel egy sört és kezdj el WoW-ozni :D
2010. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Holdtündér ***** válasza:
Higgy magadban, mert vannak csodák és az álmok valóra válhatnak.
2010. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra.

A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény.

A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás.

A lehetetlen lehetőség.

A lehetetlen múló pillanat.

A lehetetlen nem létezik!"

2010. júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!