Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként el tudnátok fogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként el tudnátok fogadni, ha a felnőtt gyermeketeknek 13 évvel idősebb párja lenne?

Figyelt kérdés
Indoklást is szeretnék az igen vagy nem mellé. Én a gyermek vagyok és félek, hogy a szüleim nem fogják jól fogadni a páromat, főleg, ha megtudják a korát.
2020. júl. 23. 18:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
Én szülőként el tudnám fogadni. Semmi baj nincs ezzel, majd az idő eldönti mire elég ez a kapcsolat. Biztos hogy mindkettejüknek tanulságos lesz.
2020. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
Egy közeli barátom hamarosan hozzámegy feleségül a 13 évvel idősebb párjához. A hölgy 22 éves. Család először megdöbbenve és negatívan fogadta, de látták hogy a srác rendes, és elfogadták hogy a kislány felnőtt, szóval nem ellenezték. Megbékeltek a dolgokkal.
2020. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%
Biztos bennem van a hiba, de nekem az számítana, hogy boldog legyen.
2020. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
A gyerekem boldogsága az első, ha ő így boldog, akkor nekem is jó.
2020. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
40%
Köztünk 11 év van a férjemmel, 18 voltam, mikor összejöttünk. Egy szavam sem lehet, ha a lányaink is így választanak, és nem is gondolom, hogy lenne beleszólásom. Ugyanúgy, ahogy egy korosztályukbeli fiút szeretnék megismerni, egy idősebbet is. Ha normális, akkor sok boldogságot nekik.
2020. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
23 év van köztünk a párommal, én 26 vagyok. A szüleim aztamondták ha én boldog vagyok vele és szeretjük egymást ők nem szólnak bele. Ha meg nem megy a kapcsolat akkor aztgondolják van annyi eszem, hogy kilépek belőle.
2020. júl. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!