Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként el tudnátok fogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként el tudnátok fogadni, ha a felnőtt gyermeketeknek 13 évvel idősebb párja lenne?

Figyelt kérdés
Indoklást is szeretnék az igen vagy nem mellé. Én a gyermek vagyok és félek, hogy a szüleim nem fogják jól fogadni a páromat, főleg, ha megtudják a korát.
2020. júl. 23. 18:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Dehogy, 18 éves korom óta albérletben élek. Jó a kapcsolatom a szüleimmel,nem szeretném, ha ez a párom miatt megromlana.
2020. júl. 23. 18:40
 12/26 anonim ***** válasza:
11%
9 Mindenki úgy rontja el az életét ahogy akarja. Én itt kiszálltam, útálom a meddő beszélgetéseket.
2020. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Mivel rontanám el az életem? Nincs gyereke, nem volt sosem felesége.
2020. júl. 23. 18:46
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha 16 lennél, akkor probléma lenne, a te korodban már vagy annyira felnőtt, hogy ésszerű döntéseket hozz. Ha azt látnám, hogy boldog a lányom, és a párja normális, akkor egy szót nem szólnék.
2020. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%
Hagynám, hogy élje az életét. Amúgy ideálisnak tartom, ha a férfi idősebb. 6-7 év lenne a legjobb, de nekem ez is simán beleférne.
2020. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%

"Nincs gyereke, nem volt sosem felesége."


És 39 éves? Hát nagy magánéleti "karrier", mit ne mondjak, biztos főnyeremény lehet.

De nyilván azért nem volt sose felesége mert az ilyen huszonéves kis naív lányokat cserkészte be mindig.

2020. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem, nagyjából vele egykorú barátnői voltak. Nem találta meg azt, akivel úgy érezte, hogy érdemes összekötnie az életét, ő csak egyszer akar házaosdni, hogy az valóban egy életre szóljon (ezzel én is igy vagyok).
2020. júl. 23. 19:11
 18/26 anonim ***** válasza:
33%

17. Ezt adta be neked? :DD


"ő csak egyszer akar házaosdni, hogy az valóban egy életre szóljon (ezzel én is igy vagyok)"


Úristen de naív vagy, szerinted ki az, aki nem így indul neki?? Mindenki így tervezi!

2020. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Volt már több kapcsolatom, könnyen észreveszem, ha palira akarnak venni vagy azt mondják, amit hallani szeretnék, de a szöges ellentétét gondolják. Ő ezt nagyon komolyan gondolja.
2020. júl. 23. 19:18
 20/26 anonim ***** válasza:
19%

16.-nak.


"És 39 éves? Hát nagy magánéleti "karrier", mit ne mondjak, biztos főnyeremény lehet."


Ugyan minek lenne felesége, meg kölyke? Nekem sincs és köszönöm, jól vagyok!

Azért, mert valakinek nincs családja, még nem lúzer. Nem mindenki olyan, mint te, aki egyedül életképtelen.


"De nyilván azért nem volt sose felesége mert az ilyen huszonéves kis naív lányokat cserkészte be mindig."


És ha igen? Én is szoktam, miért ne? Kivel kéne kezdeni, lelakott, 2 gyerekes, pénzéhes, elvált nővel? Fenét! Fiatal lányokkal, akikben még van élet.

2020. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!