Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A menstruációt mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációt mivel lehet szabályozni természetes úton módon?

Figyelt kérdés

közel 5 éve menstruálok és még mindíg, hol 28 naposak a ciklusok hol 31 naposak.

fogamzás gátlót is szeretnék kiíratni végre.

(jó, tudom, a szex is beállíthatja)

egyéb házi módszer?


2010. aug. 3. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet beállítani házi praktikákkal..néha bejön a citromlé meg egyéb praktikák de az se végleges..nekem a fogamzásgátló teljesen normálisan beállította:)
2010. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam tabitól beállt,de miután abbahagytam évekig tartott mire megint beállt, amúgy bármitől előfordulhat h. pár nap eltérés lesz, kaja, stressz, sport.Ha kiegyensúlyozottan élsz és egészségesen akkor elvilegbe fog állni,de akkor is előfordulhat h. 1-2 nap eltér
2010. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a cickafarkfű tea és ülőfürdő segített.
2010. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vannak teák,de a teák sajnos nem befolyásolják a hormonokat,valakinek beválik,de akinél komoly gond van,annál nem áll be...

Nekem sosem volt normális menstruációm,csak kb 5x akkor is orvosi segítséggel,egyébként meg csakis fogamzásgátlóval,amiről tudni kell,hogy nem igazi menstruációt produkál,hanem csak egy állmenstruációt,hiszen nem történik peteérés.(elvileg).

2010. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tabi nem rak rendbe semmit. Mesterséges ciklust csinál, nem a tiédet rendezi. Nem tudom miért olyan nehéz ezt megérteni.


Amúgy gynexet vagy barátcserje kapszulát próbáld ki. Ártani nem fognak, mert csak gyógynövényeket tartalmaznak, de van akinél beválik.:)

2010. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 3. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!