Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem növekedett a melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem növekedett a melegek aránya az utóbbi években?

Figyelt kérdés

Egy pár éve még nem láttam ennyi meleg pasit, meg leszbikust, de ami igazán "trendi", az a biszexualitás. Szereted mindkét nemet? Menő vagy.

Szerintetek ez le fog csengeni egy idő múlva vagy egyre rosszabb lesz? Ijesztő, hogy ilyen sokan vannak azok is, akik kipróbálják a saját nemükkel és azt hiszik, ez divatos.


2010. aug. 2. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem növekedett a számuk, csak egyre többen merik felvállalni.Engem nem zavarnak, amíg békén hagynak!=)
2010. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Holdtündér ***** válasza:
52%

Most ez a divat.

Az emosokkal kezdődött...

2010. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2010. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De pl. azt nem tudom, észre vettétek-e, hogy fiatalkor egy részében(16-23) sokan kipróbálják a saját nemükkel, főleg a lányok. Itt, ezen az oldalon is rengeteg ilyen kérdés és válasz volt.
2010. aug. 2. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Ez a divat.
2010. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sincsenek többen, csak már nem akkora szégyen, így többen merik vállalni. Nem hiszem hogy valakinek csak divatból menne. Ha heteró vagy nem izgulsz rá a haverodra még divatból sem. Vagy neked menne?
2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én tudom, miről beszélek. Van egy pár ismerősöm, akik ezzel a szöveggel nyomulnak a saját nemükre: "jaj, ez trendi"
2010. aug. 2. 20:06
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
szerintem is divat lett a biszexualitás is.. meg az h meleg valaki.. attól egyesek olyan "különlegesnek érzik magukat". Biztos sokaknál hormonális probléma a homokosság.. sok a női hormonja és azért szereti a pasikat.. de szerintem is sokat divatból csinálják, h feltünősködjenek, mert mást már nem tudnak kitalálni.. szánalmas..
2010. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem növekedett csak már van média ami nagy feneket kerít a dolgoknak

akik meg oylanokat mondanak h csak divatból az angyon téved

akiben nincs hajlam az undort érez az ellenkezű nemű érintkjezésétől

szóval aki csak kiváncsi "divatból"teszi ahogy egyesek mondják helytelenül

abban mindenképp van hajlam rá!

én soha nem lennék rá képes

2010. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Globális felmelegedés.

De nézd csak meg az ókori görögöket! Szerintem csökkent a melegek aránya, ha ezt vesszük alapul.

2010. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!