Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az új durex real feel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az új durex real feel óvszer? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltuk.

Semmi extra nincs benne, elég vékony óvszer kb ennyi. Szerintem jó :)

2010. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
aham:) szóval nem sokkal másabb,mint a többi?
2010. aug. 2. 13:45
 3/14 StephanieXx ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltam ki,eddig.Volt egy Durex-es promóció.

Szerintem nagyon jó,és az ára sem olyan borzasztó.Ha jól emlékszek akkor,a Rossmanban most 699Ft.

Lehet nem olyan olcsó mint a Lifestyle,vagy más márkájú óvszer.De nagyon "kényelmes " volt a páromnak.

2010. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2%
A párod ekkora lúzer, hogy nem tud rábeszélni a tabira?
2010. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A rossmannban most tényleg akciós én is néztem valamelyik nap az újságban :)
2010. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 StephanieXx ***** válasza:
100%

Elmesélem,hogy nálunk mi volt.


Általában Lifestyle márkájú gumióvszereket vásároltunk,és sajnos abban nem igazán sikerült az aktus.Nem tudom,hogy mi miatt.Különösebben nem is érdekel,mert kipróbáltuk a Durex RealFeel óvszert,és véééégre sikerült.

2010. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 StephanieXx ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az.

Tudod,egy párkapcsolatban nincs olyan,hogy "rábeszélem".

Beszéltünk már más fogamzásgátlásról is.A tablettával még várunk.( Semmi közöd,hogy miért

Nem anyagi okok miatt)

2010. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar tablettát szedni, pl. akik távkapcsolatban élnek és találkoznak kb hetente 1-2 alkalommal, nekik sokkal jobban megéri így. Legalább védekeznek, vannak akik még erre se képesek!
2010. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok.Szerintem veszek egy dobozzal,végül is nem drágább,mint a többi,ahol lakom a lifestyles is ugyannyi mint a durex.

Ezt a retardáltat meg hagyjátok,biztos egy 14éves kis hülye gyerek aki a csajokhoz se mer szólni,vagy még rosszabb:+10évvel idősebb,aki ugyanazzal a problémával kűzd,ilyen stílussal valószínűleg szűzen fog meghalni a hülye lúzer :) akinek még annyit üzenek:én is nő vagyok és nem minden nő szedhet fogamzásgátló tablettát,zsenikém,hogy miért?Úgysem tudod felfogni az agycsökevénynek sem nevezhető kezdeménnyel a koponyádban :)

2010. aug. 2. 14:20
 10/14 anonim válasza:
100%
A Realfeel óvszer latexmentes és vékonyabb mint az átlag ezért ilyen nagy durranás mi is kipróbáltuk már és nagyon jó volt.
2010. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!