Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a mai világban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a mai világban egy ilyen típusú pasi hol van az értékrendetekben?

Figyelt kérdés

Mindenféle önfényezés és kitaláció nélkül, lévén hogy ez egy anonim oldal: Tehát a srác eléggé társaságkedvelő, szeret beszélgetéseket kezdeményezni, és figyel arra, ügyelve a szemkontaktusra, hogy a másik fél mit mond. Udvarias, segítőkész, szívesen figyel más emberek problémáira. Több éve aktívan sportol, sok mindent feláldoz a sikereiért. Ápolt, igényes, sokat foglalkozik a külsejével, a megjelenésével, de nem tucatember, gondosan megválogatja a ruhadarabjait. Más emberek elmondása alapján kommunikatív és intelligens. Azonban olykor lenézi a kevésbé ügyes embereket, a kevésbé okos embereket, szeret megjegyzéseket tenni rájuk, néha hangulatember, és iszonyatosan féltékeny.


Igen, valóban magamat írtam le, nem az "egyik haveromat". Csupán azért érdekel a véleményetek, mert eddig összesen 2 barátnőm volt, mert mindig az ideálomat keresem, és a lányok többségének a közeledése hidegen hagy. Tehát egy ilyen beállítottságú pasival mennyire találnád meg az összhangot?


2010. aug. 2. 01:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Udvarias" Mitől? Előre engeded a hölgyeket az ajtónál? Egy két ilyen apró dolog miatt nem mondhatod ki csak úgy, mert van amit az egyik ember így fog fel a másik meg lebunkózna érte.

"segítőkész" De kitudja hogy mikor. Lehet hogy csak amikor épp nincs más dolgod, vagy ha hasznod van belőle.(nem kell beismerned, véleményem szerint amúgyis elég szelektív gondolkodású lehetsz ha ilyet leírtál)

"szívesen figyel más emberek problémáira." Örülsz hogy vannak nálad szrabb helyzetben lévők és netalán még okoskodhatsz is egy keveset a tanácsaiddal.

"sok mindent feláldoz a sikereiért" Többet is mint kéne. Akár mások kárára is.

"Több éve aktívan sportol" Zsebhokibajnok.:D Vagy sakk, de abba se vagy jó.

"ápolt" Te is szoktál borotválkozni és fürödni?

"igényes" Az igény mértéke pedig más téma.

"sokat foglalkozik a külsejével" Pont mint a bzik és emo k:D

"de nem tucatember" Ilyen ember nincs a világon aki nem tucatember. Aki mégsem az, az valahol a médiában kap pozitív szerepet többnyire... Persze bizonyos szempontból meg nincs két egyforma ember még az ikrek sem, de attól még tucatember maradsz hogy más márkájú cuccokban járkálsz mint az ismerőseid.

"gondosan megválogatja a ruhadarabjait." Ha telik rá, ki nem?

"más emberek elmondása alapján..." A rosszakat nyilván kihagyták.


Most amúgy nem azt mondom hogy mind ezek igaz rád, hanem arra világítanék rá hogy csupa közhelyes dolgokat írtál magadról amit sokféleképp lehet értelmezni... és az éremnek két oldala van:)

2010. aug. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt dolgom egy ilyen sráccal, és akkor még nem tudtam megfogalmazni, hogy miért, de egyáltalán nem vonzott. Interneten találkoztunk, ott tök jót msn-eztünk, mindenben megértettük egymást, aztán elég hamar találkoztunk, és ott viszont eléggé kiütközött benne ez a mások lenézése, önmaga erényeivel nagyon tisztában levés dolog.

Nála talán az volt az (egyik) főgond, hogy nyíltan közölte, hogy intelligens, értelmes, stb, stb lányokat keres (ezt kiemelem, mert nálad is megvan ez az ideálkeresés), és ezt egy valamirevaló nő szerintem nem díjazza, mert mi döntünk, mi választunk, a pasi pedig igyekszik minket meghódítani, nehogy már értékelve legyek mint valami tenyészállat. Másrészt pedig ebben az a gond, hogy a szerelem nem úgy működik, hogy megfelelsz x elvárásnak, hanem egyszerűen valakivel olyan különleges kapocs alakul ki közetetek. Persze, van benne tudatos döntés, mert nem jön össze az ember egy fogatlan ápolatlan primitív tahóval, sőt, az is elképzelhető, hogy egyszer fogsz találni egy lányt, aki ugynaígy gondolkodik és tökéletes párt alkottok, de ha olyan hatalmas elvárásaid vannak, akkor elég kevés megfelelő lány van, és annak csak egy töredéke lesz, akivel kialakul köztetek ez a bizonyos kapocs. Szóval lehet, hogy néha spontánabbnak kell lenni.

A másik "hibád", a mások lenézése pedig elsősorban azért gond, mert el tudod vele fuserálni a randi hangulatát. Mert egy első randin a másik szívesebben hallgatja, hogy ki a kedvenc együttesed, mi a kedvenc kajád, mint az, hogy kifejted, mennyire lenézed a fejlődő országokat, akik igenis megérdemlik a sorsuk. Ráadásul ha eleinte sikerül is lepelezned, attól még később ez kiábrándíthatja a lányt. Arról már nem is beszélve, hogy senki sem tökéletes, és lehet, hogy egy sánta tanulatlan koldus a törött hegedűjén röhögve Paganini zenéket nyomat, míg te örülsz ha hamisság nélkül összejön egy C hang (vagy ha zenében is májer vagy, akkor esetleg nem tudsz rajzolni, vagy bármi más) Persze, lehet, hogy megtalálod a ideálodat, akiben mások lenézésében is tökéletes az összhang.

De akkor sem biztos, hogy boldog leszel mellette, mert még egyszer hangsúlyozom, a szerelem nem ilyen egyszerű.

2010. aug. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg örülnék, ha a kérdésre is válaszolna valaki. Igen, persze, mindenre rá lehet cáfolni. De mint látod, a leírásomban van egy olyan szó is, hogy "azonban". Onnantól megemlítem a rossz tulajdonságokat is, hiszen, ahogy említetted, az éremnek két oldala van. De amiket előtte írtam, azok nem közhelyek. És talán az sem túl egészséges, hogy te így állsz a dolgokhoz. Mert például az udvariasságom sem addig terjed ki, hogy előre engedem a lányokat. Ez szerintem alapvető dolog, és bőven az udvariasság fogalmán kívül esik. A sport pedig nem tudom, hogy okozhatna kárt másoknak. A saját örömömre csinálom, és a saját életemből áldozok fel bizonyos dolgokat. És az ideírok többségével ellentétben én még mindig nem szidtam itt senkit sem, pedig te is valami WoW-os kocka lehetsz, aki a gép előtt hízlalja a seggét, és a legnagyobb szexuális kalandja eddig a prosztata vizsgálat volt.
2010. aug. 2. 02:03
 14/19 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm szépen a válaszát, és igyekszem megfogadni minden egyes tanácsát. =)
2010. aug. 2. 02:05
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem bírom megállni, hogy ne kérdezzem meg: véletlenül nem Ádámnak hívnak? Kikívánkozik belőlem, mert olyan elképesztő a hasonlóság :)
2010. aug. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem Ádámnak hívnak, de ha úgy hívnának, szívesen elmondanám. =D
2010. aug. 2. 02:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Oké, csak annyira hasonlítottatok az előbb vázolt srácra, hogy muszáj volt megkérdeznem. De akkor nem, maximum van egy ilyen lelkivilág-hasonmásod :D
2010. aug. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"És az ideírok többségével ellentétben én még mindig nem szidtam itt senkit sem, pedig te is valami WoW-os kocka lehetsz, aki a gép előtt hízlalja a seggét, és a legnagyobb szexuális kalandja eddig a prosztata vizsgálat volt."

Lol, de most mégis szidtál, pedig én nem tettem.:D No problem.

2010. aug. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

OFF: Én nekem is van ilyen dejavu érzésem...te véletlenül nem villanykaros vagy és Peti?:D Mert én ismerek egy ilyen srácot, aki tök jótestű meg minden, amit leírtál, de pont azért NEM tudna bekerülni a szívembe, mert nagyon hangulatember. És igen, segítőkész, ám amikor épp tanulni kellett, akkor elküldött a f*szba, hogy nincs ideje a hülyeségeimet hallgatni. Pedig a telefonba is megmondhatta volna előtte, hogy ne menjek oda, mert nem ér rá. Merthogy felhívtam. De ez csak egy példa...voltak más megnyilvánulásai is, ami miatt NEM találnám meg a teljes összhangot.

Ja és amit mások mondanak rólad, az nem mindig mérvadó. olyanokat kérdezz meg, akik igazán ismernek, mert ők megmondják a többi árnyoldalad is, nem csak azt, amelyiket már te is felismerted.


Szóval a VÁLASZ: A béka segge alatt.

A külsőd magasabb mércének felel meg, mint a belsőd. Én inkább fordítva szeretem az arányt, hiszen a belső megszépítheti a külsőt, de fordítva nem!

Az értékrendemben a pasi, aki az ideáljához ragaszkodik, az pont olyan mint én: lelki biztonságra vágyik, mert másképp elesett ember minden jó tulajdonságával együtt is. Az én szememben te olyannak tűnsz így leírás alapján, mint (..hasonlat lesz) egy gyönyörű, csillogó óra, amelyik össze-vissza jár. Nem tudnék megbarátkozni veled.


Nem tudnálak egyszerre kedvelni az udvariasságodért, és utálni az elvárásaidért, amiknek gyakran te sem felelsz meg.

-->Tőlem aztán ne várjon egy pasi biztonságot.


Mivel a féltékenység az önbizalomhiány jele, asszem megértenélek, de nem tudnálak megváltoztatni.

-->Ne vádoljon alaptalan dolgokkal, hogy megcsalom meg stb...


Azért kell neked intelligens nő, hogy az intoleranciádat tolerálja.

-->Egy férfi ne csak logikailag legyen intelligens, hanem érzelmileg is. (Sőt az utóbbi fontosabb.)


Kb. ezek a problémák.


Üdv.: 19 éves lány, aki az ideálját* keresi


*kinézetre: csak hogy nem bűnronda

belsőre: okos, intelligens, filozofikus, humorérzéke legyen, többsíkú gondolkodás (több szempont szerinti), kellő empátiával rendelkező (magyarul kedves és nem idegbeteg)


Ui.: Na vajon miért nem volt még komoly kapcsolatom?:P Pedig én csak szerelmes akarok lenni...de csak az ilyen férfiakkal jutnék el az érzésig. Szal, legyen ideálod, meg keresd, de akiben nincs meg, azt ne csesztesd miatta.

2010. szept. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!