Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a mai világban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a mai világban egy ilyen típusú pasi hol van az értékrendetekben?

Figyelt kérdés

Mindenféle önfényezés és kitaláció nélkül, lévén hogy ez egy anonim oldal: Tehát a srác eléggé társaságkedvelő, szeret beszélgetéseket kezdeményezni, és figyel arra, ügyelve a szemkontaktusra, hogy a másik fél mit mond. Udvarias, segítőkész, szívesen figyel más emberek problémáira. Több éve aktívan sportol, sok mindent feláldoz a sikereiért. Ápolt, igényes, sokat foglalkozik a külsejével, a megjelenésével, de nem tucatember, gondosan megválogatja a ruhadarabjait. Más emberek elmondása alapján kommunikatív és intelligens. Azonban olykor lenézi a kevésbé ügyes embereket, a kevésbé okos embereket, szeret megjegyzéseket tenni rájuk, néha hangulatember, és iszonyatosan féltékeny.


Igen, valóban magamat írtam le, nem az "egyik haveromat". Csupán azért érdekel a véleményetek, mert eddig összesen 2 barátnőm volt, mert mindig az ideálomat keresem, és a lányok többségének a közeledése hidegen hagy. Tehát egy ilyen beállítottságú pasival mennyire találnád meg az összhangot?


2010. aug. 2. 01:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ilyen természetet nem vállalnék, akkor sem, ha Nobel-díjas, olimpiai bajnok és szépségversenyeket nyer egyszerre.
2010. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
na de pénzed van-e?
2010. aug. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
egy beképzelt kis pocs vagy
2010. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm.

A másodiknak: nincsenek ilyen téren gondjaim.

A harmadiknak: Látod, az elképzelhető, viszont úgy látszik, kettőnk közül nem te sajátítottad el jobban az anyanyelvedet.

2010. aug. 2. 01:20
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ideálkeresés nehezítheti meg a dolgod, és az indokolatlan féltékenység is elég kellemetlen tényező, amikor már kapcsolatról van szó.

A többi oké, bár az hogy ezt így kifejtetted, azt sejteti, hogy valami önértékelési parád lehet, és előfordulhat, hogy a féltékenység is innen jön.

2010. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem jellemez Téged igazán, mert nem lehet tudni más belső tulajdonságaidat. Ez egyébként tök jó, amit leírtál, csak az nem, ha lenézel másokat. Van egy zseni barátnőm, 2 summa cum laude diplomával és tényleg nagyon intelligens. De ő soha nem mondott egy rossz szót sem a kevésbé intelligens barátaira vagy akár az ismeretlenekre. Még azokra se, akik kifejezetten buták. Na Ő aztán igazán nagy ember. Emiatt az elfogadás miatt is.
2010. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Aki nem ír ékezetet, még tisztában lehet az anyanyelvvel, valszeg ő is tudja, hogy az nem "pocs", csak sokan sajnos így nyomatják, meg ez esetben ki is lenne moderálva.
2010. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy nagyon sok más tulajdonság is létezik, ami meghatároz egy személyiséget. Ez még nem derül ki ebből, amit írtál. Egyébként a féltékenység sem jó egy kapcsolatban. El tudja rontani. Az kell megnézni, hogy azért vagy féltékeny, mert benne nem bízol, vagy azért, mert magadban nem bízol.
2010. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én is sejtem, hogy valahonnan innen fúj a szél, és néminemű önértékelési problémám van. De nem arról szól az életem, hogy minden nap azt a pillanatot keresem, amikor lenézhetek valakit, de a primitív embereket egyszerűen nem tudom máshogy kezelni. A féltékenység pedig valószínűleg abból ered, hogy mindkét barátnőmet elég sokan próbálták befűzni, bennem pedig ilyenkor kicsit felforrt az agyvíz. Mentségemre szóljon, hogy ezekkel tisztában is vagyok, és nem vagyok rá büszke, de a kérdésem arról szólt, hogy egy ilyen tulajdonságú ember a mai világban negatívumnak vagy pozitívumnak számít-e.
2010. aug. 2. 01:31
 10/19 A kérdező kommentje:
Illetve nem konkrétan erről, de ezt szeretném megtudni. =)
2010. aug. 2. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!