Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Szerinted csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Szerinted csúnyán vastag a barátom szemöldöke? Hogy mondjam el neki hogy kicsit szépítse meg, mert olyan romás így.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 2. 00:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem cigány.

Az én apukám is majdnem igy néz ki és ő sem az.

2010. aug. 2. 00:19
 12/18 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki simán, pl. megengeded hogy kiszedjek kicsit a szemöldöködből? Nálunk is ez volt, és nem lett belőle semmi para... Max ha nagyon elcsodálkozik rajta, vagy kiakad, bedobod h csak vicceltél.

L21

2010. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ezt a csávót már láttam itt a gyakori kérdéseken!!
2010. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen szólj neki,és menjetek el kozmetikushoz együtt.

És vigyétek ezt a képet,hogy ilyen vékonyra szeretnéd.

[link]

2010. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

igeeen, mondd neki, hogy menjen el egy kozmetikai stúdióba szemöldökritkításra, azt egy jó arcpakolásra, és a névnapjára vegyél neki egy csini sminkkészletet....-.-


Komolyan nem értem, hogy egyesek milyen dolgokon problémáznak.Ilyen a szemöldöke, ha emiatt nem tetszik, hát akkor hajrá szakíts vele....mert túl vastag a szemöldököd drágám, bocs.....aztán keress valakit, akinek más a szemöldöke, bár annak majd biztos túl nagy az orra, vagy túl kicsi a szája, túl kerek a szeme blabla....

2010. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

szedd ki neki te!

én is kiszoktam szedni barátomét, mert neki is vastag alapból.

vki belinkelt egy képet vékony szemöldökről. na azért az túlzás lenne, nem kell annyira levékonyítani, az nem illik pasihoz!

2010. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a szemöldöke. Nem tudom milyet akarsz, linkelhetnél képet...

De szánalmas ezen problémázni. Főleg at mondani, hogy "elfogadom így". Ha elfogadnád, akkor nem gondolkodnál azon, hogy mond meg neki...

2010. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi probléma vele -.- de azért tényleg, miért mondod hogy "elfogadom így ahogy van és így szeretem " ha tényleg így lenne akkor eszedbe se jutna idejönni hogy ilyeneket kérdezz -.- vagy mond a szemébe vagy ne szólj semmit
2010. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!