Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok olyan lánnyal, akinek nincs szemöldöke?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 11. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. El tudnám fogadni, hogyha barátnőmnek valami betegsége miatt ez történne, de ha tudatosan leszedi azt nem.
2010. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jártam nem is 1csajjal. Mivel nekünk a szubkultúránkban ez hozzátartozott h v teljesen borotválni.

Aki igazán szép nő az kopaszon is és teljesen szőrtelenül is szép.

21/F

2010. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szándékosan szőrteleníti le teljesen, akkor nem tudnék vele járni...

Nekem az sem tetszik, amikor szőrtelenítés után kitetoválják, vagy kihúzzák kontúrceruzával...

Elég ocsmány látvány tud lenni, de azt hiszik, hogy így milyen szépek...Áhhh...

2010. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
áá ez gáz már azért sztem. Nálam ez kizáró ok. Bár sok embert nem kell miatta kizárnom, még képen is csak most látok néhányadszorra...
2010. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

22.48

Miért lenne gusztustalan. Elmondom neked semmi olyan nincs benne csak annyi h látszik a szemöldök csont. Amit am a szőrtől nem látnál.

Ennyi a különbség ha le van borotválva.

2010. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem ezen múlna nálam
2010. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen piszkosul izgató nekem.
2010. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a f*szé kell az öngyújtó/fazippoval meg a dezodorral játszani?:S...rá van írva,hogy szúrkálni,tűzbe dobni tilos...
2010. dec. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :D

Lopez :'D

2010. dec. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!