Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért értékelik olyan nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értékelik olyan nagyon nagyra a férfiak a szép nőket?? Amikor mindenki tudja,hogy bárki lehet szép,ha van pénze..

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi szinte csak a nő külsejét nézi randizásnál,párválasztásnál, kalandoknál,feleségnek,szeretőnek,barátnak stb...

Aki kicsit is előnytelenebb külsejű annak vagy beszólnak vagy semmibe nézik,leértékelik,nem kíváncsiak rá. Pedig ,ha lenne egy kis eszük felfoghatnák ,hogy manapság kb minden 4.-5. nő plasztikai sebészénl szépült meg. Aki nem az majd fog. És,hogy a mai világban a szépség egy olyan dolog amit 2-3 millió ft-ból bárki elérhet...

Ha csoffadt a nő melle akkor ott a mellplasztika.

Ha ronda görbe orra van -- orrplasztika

Ha tepsi álla van akkor állplasztika

Ha löttyedt a bőre arcfelvarrás vagy botox stb...

Ha dagi akkor befizet személyiedzésre vagy fenékimplant,zsírleszívás...


Szóval tényleg nem értem a férfiaknál ezt a szépség bálványozást,azt hiszem nagyon könnyű megfelelni a pasiknak, csak elmegyek a palsztikai sebészhez aztán kijövök az egyen csöccsel,orral,állkapoccsal.


2020. júl. 1. 16:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős vagy, de páldául a Tinderező 18-25 éves lányok kizárólag azokat a férfiakat húzzák jobbra, akik PONT AZ ESETÜK. Legtöbbjük 100 férfiból max. 5-öt húz jobbra.
2020. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

20, hosszúkás fejen is lehet plszitkával segíteni!!! a hajvonaladat lentebb tudják tenni és már is optikailag kisebb lesz a fejed!! plusz a szemöldöködnél is feltöltés és magasabbra fog "ugrani" megint csak ksiebbítve a homlokon,hosszúkás fejen.

Szeirntem menj el egy sebészhez és kérdezd meg mivel lehetne javítani rajtad,hidd el hogy ők képesek lennének szebbé tenni.

Szemedre meg szempillát javaslok és sminktetoválást ,ha nem tetszik.


21. oké azt elhiszem,hogy a tini lányok még csak a külsőt nézik,de te hány éves vagy?? Azért 15-20 éves korában a csajok elhiszem,hogy nem kiforrot személyiségek és tényleg csak azt nézik,mert ciki lenne a suliban felvállalni ,hogy nm olyan helyes a pasi. Bár ezt is inkább csak az ilyen diszkós,plázás csajoknál tapasztalhatod.


Én 26 vagyok, de utoljára csak külső alapján 16 évesen választottam pasit...

2020. júl. 1. 16:41
 23/35 anonim ***** válasza:
52%
Na, ez a kérdés szép példája a férfi incelek mellé felzárkózó női incelnek az oldalon, lassan kiegyenlítődik ebben is a nemek aránya.
2020. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
23: A kérdező kapcsolatban van. :)
2020. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
69%

Igaza van a kérdezőnek csak a kinézetre mennek. Ha jól nézep ki a férfiak szeretnek kedvesek veled, minden földi jóval elhalmoznak, ha kevésbé vagy szép, csak beérik veled, az meg olyan is...

Na itt is jól látszik miből lesz a csodabogár :

[link]


[link]


[link]

2020. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
53%

24.


Attól még ez a viselkedés, hülye elméletek gyártása és ezen kattogás, tipikus incel dolog.

2020. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
37%
Tök jók ezek a női incel kérdések, jól szórakozok rajta. :DDDD
2020. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Nem tudom mitől incel? xd Az incel férfiak nem azok akik ilyen kis nyomik és a nők közelébe se nagyon mernek menni és az élet egyéb területén is iszonyatosan férfiatlanok,életképtelenek? pl anyukával élnek,extrém sovány,raccsoló,kocka,nulla szocializáció? Nem tudom nekem ezt jelenti az incel.

Nőben meg mi lehet? férfiatlan,kövér,igénytelen nagyon fiús,feminista ,nagyszájú ?

2020. júl. 1. 17:02
 29/35 anonim ***** válasza:
#28 olyan vagy mint egy incel, csak nő.
2020. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ok tudonak erossebb, eletkepesebb utodot adni ennyi az egesz, lehet itt tarsadalmi normakr meg statuszrol beszelni de nem veletlenul azokra gerjedunk akik szepek, nagyobb az eselye h az utod is szaporodo kepes lesz. Persze szamit az is h, a tobbi kepessegel hogyan all, illetve aki felul tud emelkedni ezen az lehet boldog nagyon csunya lannyal is, de a fajfentarto osztonunk igy mukodik mind ferfiban mind noben.
2020. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!