Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért értékelik olyan nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értékelik olyan nagyon nagyra a férfiak a szép nőket?? Amikor mindenki tudja,hogy bárki lehet szép,ha van pénze..

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi szinte csak a nő külsejét nézi randizásnál,párválasztásnál, kalandoknál,feleségnek,szeretőnek,barátnak stb...

Aki kicsit is előnytelenebb külsejű annak vagy beszólnak vagy semmibe nézik,leértékelik,nem kíváncsiak rá. Pedig ,ha lenne egy kis eszük felfoghatnák ,hogy manapság kb minden 4.-5. nő plasztikai sebészénl szépült meg. Aki nem az majd fog. És,hogy a mai világban a szépség egy olyan dolog amit 2-3 millió ft-ból bárki elérhet...

Ha csoffadt a nő melle akkor ott a mellplasztika.

Ha ronda görbe orra van -- orrplasztika

Ha tepsi álla van akkor állplasztika

Ha löttyedt a bőre arcfelvarrás vagy botox stb...

Ha dagi akkor befizet személyiedzésre vagy fenékimplant,zsírleszívás...


Szóval tényleg nem értem a férfiaknál ezt a szépség bálványozást,azt hiszem nagyon könnyű megfelelni a pasiknak, csak elmegyek a palsztikai sebészhez aztán kijövök az egyen csöccsel,orral,állkapoccsal.


2020. júl. 1. 16:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%
#10 ha nem látszik, de megtudom, nekem már akkor is visszataszító lesz.
2020. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

10, az biztos,hogy nem fog látszani senkin,hogy plasztikázva volt.

Amire gondolsz az vagy az elrontott plasztikai műtét vagy a botox. De botoxot inkább 45 felett használnak az idősödő nők és nekik áltlaában jól is áll a ránc helyett.

2020. júl. 1. 16:23
 13/35 anonim ***** válasza:
83%
Azért oda is kell egy alap, pl. hiába mész orrműtétre, ha amúgy rossz az arcformád, a szemformád stb., nem leszel szép akkor sem, csak egy fokkal kevésbé ronda. Ugyanúgy, ha megcsináltatod a melled, csak attól nem leszel jó nő. Ha meg mindent átműttetsz, már torz lesz az összkép, azért nem fogsz kelleni. A plasztikához is kell egy alap.
2020. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
11? miért is lesz visszataszító,??? :D ennyire ne legyél már felszínes
2020. júl. 1. 16:25
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát azzal vitatkoznék, hogy egy orr és mellplasztikától önmagában gyönyörű lesz egy valóban előnytelen külsejű nő. Személyesen is ismerek olyat, aki ezek után is pont olyan ronda, mint előtte. Az implantátumot meg cserélni kell, meg is sérülhet, akkor pláne. Az orrot sem biztos, hogy elég csak egyszer műteni. Szóval de, aki plasztikáztat, az belekalkulálja ezeket. Akinek ez anyagilag annyira könnyen megy, annak több pénze van, mint a magyar emberek 60%-nak.
2020. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Jó személyiség, intelligencia előny, de ha nem találsz valakit szépnek, szexuálisan vonzónak, szeretnél vele kapcsolatot? Akit nem tartok szépnek, nem vonzódom szexuálisan, ugyanakkor egy hullámhosszon vagyunk, ők a barátaim, nem látom értelmét, hogy éveken keresztül együtt éldegéljünk egy szexmentes kapcsolatban.


Semmilyen sebészi beavatkozást nem tartok jónak, legtöbb esetben csúnyább a végkifejlett, lásd ráncfelvarrás, ajakfeltöltés, hatalmas műmellek esetében az előtte és utána fotók. Ráadásul ezek az emberek általában nem állnak meg egy műtétnél, és ha az első még előnyös is lenne, idővel túlzásba esnek.


Nagyon sok nőt tartok szépnek, elég, ha odafigyel a táplálkozásra és heti 2-3x edz, ami szerintem nem sok az egészségért és jó alakért.

2020. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

13, hát hogy lehet valakinek rossz az arcformája?

Sok nőt láttam pl csúnya orral, és úgy az egész feje nagyon csúnyak is hatott. Majd műtét után úgy nézett ki mint egy szépség,pedig csak az orrát változtatták meg,hirteln az egész arca olyan lányos,lágy lett.


Vagy egy csajnak bulldog álla volt,ezért az egész feje is olyan aggresszívnak tűnt. Műtét után azt hitték a baártok ,hogy az egész fejét átszabták közben meg csak az állát..


Szerintem ha már 1 dolgot is megváltoztatnak egy ilyen nőn már akkor hatalmasat szépül

2020. júl. 1. 16:28
 18/35 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, arról nem témázol, hogy miért van az, hogy a társkeresőkön a nők kizárólag csak a számukra tökéletes férfiaknak írnak vissza? Na, erről mi a véleményed? Komoly kapcsolat keresésénél a nők tarsolyában SOKKAL TÖBB elvárási tényező van. A férfiak ennyire nem válogatósak, mint ők.


De úgyis az lesz, hogy jól lepontozzák a nők ezt a kommentemet, pedig tudják, hogy rohadtul igazam van.

2020. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

18, ez biztosan nincs így ! köztudott,hogy a nőknek a férfi külseje nem éppen a legfontosabb tényező párkeresésnél! A nőknek tényleg annyi az elvárás,hogy ne undorodjon a pasitól,lásson meg benne bármit amire azt tudja mondani,hogy szexy. Akár a pasi mosolya,szeme,stílusa akármi..


Az viszont igaz,hogy egy nő több tulajdonságot/elvárást támaszt a férfi felé társkeresésnél,hiszen mit mondtam mi nem a külsőt keressük hanem a belső értékeket, a férfiasságot. Mííg a pasiknál tényleg legtöbbször csak annyi számít,hogy legyen gyönyörű a nő és pont.

2020. júl. 1. 16:33
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

"hát hogy lehet valakinek rossz az arcformája?"

Nem a 13-as vagyok, de válaszolnék. Pl. úgy, hogy hosszúkás, keskeny, egy pici gyémánt beütéssel, mint az enyém. Krva ronda ám. A szemeim formája is. Az orrom rendben, a csíkszámon egy kis feltöltés ugyan segítene, de ettől még bőven csúnya maradna az arcom. Igaza volt, kell egy alap...

A bőrömre pedig rengeteg vakolat kellene. Egyrészt nem viseli el, és még rosszabb állapotú lenne tőle. Másrészt le kell mosni, és akkor bukta.

Természetesen egyedülálló is vagyok, levegőnek nézve vagy fanyalogva, alázva. Meg is értem.

2020. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!