Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kiszámíthatatlan pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiszámíthatatlan pár lány? Sőt sok.

Figyelt kérdés

(15F)

Röviden annyi hogy van mondjuk egy lány aki rám mászik sokszor és legtöbbször ő, puszim, ölelés tudjátok, máskor meg mintha ott se lennék:S


2010. aug. 1. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az amikor "nincs ló, jó a szamár..."
2010. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik Veled. Az ilyen csajokkal vigyázz!
2010. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát igen és ha mondjuk pár idősebb srác jön, akkor meg...

hát hagyni kéne fenébe télleg kihasználás lehet:S

2010. aug. 1. 23:52
 4/10 anonim ***** válasza:
hagyd... :\
2010. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
meg ugye legtöbb 14-15 éves lánynál ugye az a menő hogy a pasija 18-20 éves és kocsija van meg tiszta jóképű és más legtöbbször nem is kell:S:Svagyis én legtöbbször ezt veszem észre:(
2010. aug. 1. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:
az ilyen csajt te is simogasd meg fogdossad aztán meglátjuk hogy mennyire vagány :D
2010. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem kellesz neki, ilyen egyszerű. Csak szórakozik veled. Lépj tovább és keress egy hozzádillő aranyos lányt
2010. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
még fiatal és buta, de egyszer ő is fel fog nőni.Kedv függő is.Lehet épp akkor épp úgy érzi h,. veled akar lenni, van amikor mással érzi jól magát.pl. Tesómat szeretem,de mégsem hívogatom minden nap h. mi van vele.
2010. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a lányok kiszámíthatatlanok. Ne általánosíts, ezzel csak magadat járatod le, mert nem minden lány ilyen. Nem bántásból mondom. Azt a csajt meg hagyd a fenébe, csak játszik veled.

17/L

2010. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jól vigyázz!!! én már egyszer kifogtam egy ilyet és lelkileg és anyagilag teljesen tönkrevágott!
2010. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!