Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nő olyan, mint a parkoló....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő olyan, mint a parkoló. Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős miért van ez így?

Figyelt kérdés
Olyan csajt nem találok aki szabad és normális:S
2010. aug. 1. 00:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Bazz, még a műköröm is kizáró ok? :D Na így esel el az olyan csajoktól, mint a barátnőm, aki kedves, okos, szexi, igényes, egyetemre jár és emellett műkörme meg piercingje van, sőt, a bulikat sem veti meg. Neked tényleg irreális elvárásaid vannak, ez a probléma gyökere.
2010. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaza/Igazuk volt azoknak akik azt mondták, hogy túl nagy hangsúlyt fektetsz a külsőre...Akik pedig szépek és okosak is egyszerre éppen ezért fognak Neked nemet mondani...pedig vannak egyedülállók, csak nem állnak össze fűvel-fával.


L/18

2010. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyi kell, hogy szép legyen külsőleg, hogy tetsszen nekem.Így gondolom, sajnálom:(
2010. aug. 1. 15:00
 34/35 anonim ***** válasza:

1:56 vagyok,

A szépség szubjektív, de én semmiképpen sem a sminkre meg ruhára gondoltam. Számomra az a szép lány aki reggel is szép, és nem kell hozzá 1 óra készülődés a fürtődszobában...

2010. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
A fürtdőben ne is, esetleg a fürdőben. :D Amúgy osztom én is. ;)
2010. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!