Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nő olyan, mint a parkoló....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő olyan, mint a parkoló. Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős miért van ez így?

Figyelt kérdés
Olyan csajt nem találok aki szabad és normális:S
2010. aug. 1. 00:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nekem papám az 2 éve, de dédmamám is az volt. Ez tényleg rossz poén, még ha csak bemásoltad is. Sokkal keményebb dolgok ezek mint az, hogy neked nincs senkid. 1.26-os voltam
2010. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

01:40

Tudom, de amikor bemásoltam akkor nem gondoltam arra hogy valakit ez bánthat, csak a kérdésre.

2010. aug. 1. 01:46
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak egy kedves, megértő, komoly kapcsolatban gondolkodó lányt szeretnék, aki nem iszik és nem vonaglik minden hétvégén diszkóban. Emellett meg persze fogjon meg valami a külsejében, nem kell hogy bombázó legyen tökéletes külsővel, viszont az ilyen lányokat, -ha megfelelő párt találnak- nagyon megbecsülik, így egyedülállót még nehezebb találni. Bezzeg a sok ösztönlény secperc alatt egymásra talál...

F/19

2010. aug. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Hát ez már csak így van:(

Engem az is zavar, hogy nem magukat adják, hanem nagyon kikenik magukat, meg szinte az összes csaj segge felett van egy tetoválás, engem nagyon zavar.Mindenki egyforma akar lenni.

2010. aug. 1. 02:03
 25/35 anonim ***** válasza:

öcsém ennyi h*lyét, hogy kiakadnak egy ilyen idézeten...

nah reggel megyek és a rokkant parkolót telesz*rom a tesconál, ne álljon oda senki ha már én se

2010. aug. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez így igaz ahogy leírtad. alig van pár nő akinek nincs barátja, ha mégis akad az általában csúnya, vagy csak egy ideiglenes 1-2 hetes állapot és máris talál magának.


Bezzeg mennyi normális fiú van akinek nincs barátnője.

Én normálisnak tartom magam és a haverjaimat is de nincs barátnőm és kapásból tudok 4 haveromról akinek szintén nincs.

2010. aug. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Én sem találok rendes nőt,de engem a tetoválás nem zavar az még belefér.Igy fizetős barátnőm van.
2010. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően 2 hiba van:

1) rossz helyen keresitek (nem diszkóban kell keresni, meg bulikon az ilyeneket, mert ők valszeg otthon ülnek vagy kirándulnak, vagy sportolnak, stb)

2) még mindig több a kérdezőben a külső iránti elvárás, mint a belső értékek iránti (no és ez nagy baj, mert ezek a lányoknak egyike sem szépségkirálynő)

Elárulom, hogy az a lány, aki a belső értékekre hajt, az ritkán visel utolsó szerinti divatos holmikat (amibe persze jól mutatna), ritkán sminkeli magát (amitől szép arca lesz a legtöbb lánynak és hibátlan bőr-illúziója), ritkán fésüli be pöpecre a haját (ettől mindig picit szürkébb kinézete lesz), ritkán visel magas- vagy tűsarkú cipőt (ettől nyilván kevésbé szexibbÍ) és még sorolhatnám. Ergo: valszeg rá sem néznél egy ilyen lányra!

2010. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
figyelj! nekem nincs pasim, pedig kedves arcom van, csinos alakom igényesen öltözködöm, vannak érdeklődési köreim. Sokaknak tetszem, de ha engem egyik sem tetszik akkor most érted nem fogok velük összejönni. Egyébként pedig állandóan attól szenvedek, hogy nem vagyok elég szép, és vannak sokkal szebbek is, lecserélnek majd egy ilyenre, meg tudod manapság 14-20as korosztályba rengeteg kiskur.va van akivel beérik a pasik. Nagy a kísértés. Én hűséges erős nő vagyok és mindig a nálam gyengébb jellemeket vonzom magamhoz. Lett volna egy tisztességes sportos, jókedélyű, kedves pasim, de kihagytam.
2010. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

1. A tetoválás, piercing, ruha, smink mind a belső kifejezése. Ez nem olyan dolog, mint az elálló fülek, vagy a szeplős arc. A "külső nem számít" nem jelenti azt hogy lehet bármilyen ronda, csak a belső számít. Álszentség ilyeneket állítani. Sok ember álszent ebben.

2. A rokkantság kimondása nem gúnyolódás. Nem minden ember képes elviselni egy fogyatékosságot. Természetes hogy az életrevaló egyedek a kapósabbak. Megint álszentség ezt mondani, hogy ez se számít mert akkor az okos szép lányok dawnkórosokkal és egyéb szellemi fogyatékosokkal is járnának.

3. Nem bűn ha a külső valakinek annyira fontos mint a belső. Hazudhatunk magunknak, de ha nem szeretünk valakit, mert ronda, hiába vagyunk vele a belső miatt.

2010. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!