Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények? (Képek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? (Képek lent)

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]


2010. júl. 31. 19:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Jó, őszinte leszek:


Nem látom a fejedet, de azért biztos meg...nálak. És? Nem vagy ezzel egyedül. Ahhoz meg, hogy mint partner legyél, ahhoz meg bőven elég a nem-re az, hogy itt mutogatod magad és hülyeségeket kérdezel. Nem vagy tisztában az adottságaiddal, vagy csak kisebbségi komplexusod van és ezért raktad ki magad, hogy dícsérhessenek itt (dícséret= "vááá de meg...nálak", meg "húúdejóócsajvagy" meg "blokkóóónám etta nőőőte"). Szerintem te nem vagy eléggé érett, akárhány éves is vagy. 14 évesen se normális ilyen képeket kirakni magadról, ha meg több vagy, akkor meg azért...


Őszinte voltam, nem leszólni akartalak, hanem (építő-jellegű) kritikával illettelek, amire te kértél.

2010. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó alakod van,nem írom inkább,miket csinálnék veled legszívesebben;)

viszont az arcodra is kíváncsi lennék.És a természeted is fontos.Hogy ne legyél tipikus hülye plázap*csa...mert sajnos ma nagyon sok jó nő ilyen:S

Tehát ha még az arcod is helyes,és okos,aranyos is vagy..akkor ki*szott jó csaj vagy;)

2010. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

jól használod a Paintet


túzz!!!!!!!


bár laj vagy

2011. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Gyönyörű vagy szinte tökéletes.
2011. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!