Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények? (Képek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? (Képek lent)

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]


2010. júl. 31. 19:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

Én is írtam nem éppen pozitív vélemyényt és én nem 79%-os vagyok:-))

Sokan megfogalmazták,jó de átlagos!

2010. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

túl vékony, kislányos. nekem a ducibb, nőiesebb forma jön be.

24/F

2010. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapok jók, de hogy "jó alakod" legyen izmosodnod kéne sokat.Aztán meg... Kinek mi a "jó".

Inkább fogyózós csajszinak tűnsz, semmint edzősnek.


28/n

2010. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik az alakod :)

18/F

2010. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
Ja és esetleg ha csongrád megyei vagy irhatsz ... :P :DD
2010. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Nagyon számít hogy hány éves is vagy?Mert ha 25alatt akkor jobb ha fel se raktad volna magad ide.Átlagosan vékony vagy,izmos se vagy ezáltal formás se,28-30éves csajokat ismerek ennél bombázobb testtel mit vered itt magad semmi extra.28/f
2010. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Ronda
2010. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

Jó alakod van az tény!De semmit nem jelent ha nem lehet tudni milyen az arcod....XD...de azért beleülhetnél! :):):)

34/F

2010. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 haru válasza:

biztos ilyen 15 éves p i c s a lehetsz...


normális lányok nem töltenek fel magukról félpucér képeket

2010. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, leírom a véleményem, szerintem nagyon szép alakod van,büszke lehetsz rá.


De!Elmondanám neked, hogy azért kapsz hideget-meleget, mert egy képről nagyon nem lehet megmondani,hogy valaki szexis e vagy sem. Lehet,hogy szép az alakod, de lehet úgy jársz mint trampli, vagy paraszt az akcentusod. Az összkép a lényeg, nem az, hogy lefényképeszted a tested egy tükörben. Mellesleg lehet, hogy a fejed randa,vagy a kisugárzásod nulla.ki tudja!

Szal ne pumpáld fel magad önbizalommal (illetve nyugodtan, az csak jót tesz),de ne szállj el az alakod miatt, mert normális férfi nem csak ezt nézi...

2010. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!