Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalast meglehet bocsajtani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalast meglehet bocsajtani?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 08:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Soha többé nem tudnék megbízni benne. Így nem tudnék vele együtt élni.
2020. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mivel nekem a bizalom a legfontosabb, így lezárnám az egészet, nincs az a körülmény, ami tisztára mosná. Mindenkinek jár egy esély, igen, ez az esély az, amikor összejövünk. Megadom a teljes bizalmat, ha visszaél vele, akkor vége, kész és pont. Második esély senkinek nem jár, nekem se járjon.
2020. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Exem megcsalt. Részegen egy legénybúcsuban. Megbocsátotta.

Aztán megcsalt, mert felbukkant az exe. Ezt már nem tudtam megemészteni, szétmentünk. Fél évig könyörgött, fogadjam vissza, szeret. Én is szerettem. Megígért fűt fát. Újra együtt voltunk, 2 évig. Én kis naív megbíztam benne, jelét nem láttam, hogy csalna.

Aztán más okok miatt elváltak útjaink, utána a haverjaitól tudom miket tett a 2év alatt. 14nevet soroltak fel, akikkel megcsalt...

Ez úgy rányomta a bélyeget az életemre, a mostani párom elöbb vágná le a kezét, mint hogy megcsaljon, mégis bizalmatlan vagyok sokszor :(

2020. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
😢😢 ezt rossz olvasni is ..
2020. jún. 9. 14:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!