Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szakítsak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak az ikrekkel?

Figyelt kérdés

Szeretek egy ikerpárt, az egyiket barátként, a másik a szerelmem. De tűz és a víz mindkettő, és sajnos akkora rajta a nyomás, az örök harcok végett, hogy már úgy érzem, hogy nincs értelme. Belefáradok a távolságba, a sok problémába, én nevetni, örülni ,és boldog szeretnék lenni.

Ha az egyiknek írok, a másik nem ír, ha a másiknak írok az egyik nem ír. Csupa sértődés az egész kapcsolat. Szerintetek változik ez? Vagy inkább szakítsak?


2010. júl. 30. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy rossz viccnek tűnik. :D

Szakíts velük. Az ikrektől valahogy mindig herótom volt.

2010. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincs kedvem 'viccelni.' és szerinted ebben mi a vicc? ezt tanácsnak szántad? nekem nincs herótom, csak nehéz velük. de köszi a 'tanácsot'
2010. júl. 30. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
hat szerintem dontsd el hogy melyik fontosabb,eggyik batsaga vagy a masik szerelme. Jarsz azzal melyiket szereted? Ha mintketto sertodekeny akkor megis " egy huron pendulnek, es nem tuz meg viz:P Hat valasztanod kell kulonben megorulsz:P vagy ok hagynak ott, szerintem mind a ketto tobbet akar toled, azert viselkednek igy.Szoval VALASSZ;)
2010. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy egyszerre jarsz mindkettovel:O:P:P:P , mekkora hulyeseg , s mi koze ehez a tavolsagnak.....kicsit erthetetlen...
2010. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Holdtündér ***** válasza:

Le kellene ülnöd beszélni a baráttal, hogy ő mit érez. Esetleg magyarázd el neki, hogy te csak barátként szereted, de nagyon sokat jelent neked és nem akarod elveszíteni.

A másikkal gondolom egy pár is vagytok. Neki meg azt kellene felfogni, hogy a testvérétől nem akarsz úgy semmit.

2010. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
19.07-es igen a távolságot nem szó szerint értettem, hanem úgy hogy akkora a távolság a két fiú között, lelkiekben, hogy az egyik, érzékeny, finom lelkű, és igazi hercegként tud viselkedni, a másik pedig egy budi szájú már már trágár szókinccsel beszél, de mégis a fene se tudja, ő az aki éjjel nappal itt van velem, az oldalamon, és szinte mindent tud rólam. Ő lenne a barát, a másik fiú pedig az akit szeretek, de én már tudod elmondtam, hogy csak barátként érzek iránta, de valahogy nem veszi tudomásul. Annyira nehéz ez.
2010. júl. 30. 19:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen holdtündér én ezt megtettem,elmondtam mind kettőnek amit irtál, de sajnos, mindig azt mondják, hogy ikrek és egyet éreznek, én pedig csak egyet tudok, úgy szeretni, érted, a másik meg tényleg olyan nagyon jó igazi barát lehetne, de mindig bepróbálkozik, de már a reményem is elszáll, hogy megtud változni, ezért nehéz döntenem, mert mintkivülálló nemlátom át a dolgokat , de köszönöm, a tanácsodat!
2010. júl. 30. 19:50
 8/9 A kérdező kommentje:
19.05-igen valóban igazad van, mindenben, ezért is gondoltam arra, hogy szakitok mindketővel, mert nem szeretnék megőrülni,hiszen el lehetetlenitik akár a baráti, akár a szerelmi kapcsolatot,ezzel a viselkedésükkel, és hát én boldog szeretnék lenni, igazán szeretni,és egy igazi barátra is nagyon vágyom, de az ikres dolog igy csak ebben a helyzetben, borzasztóan kikészít, de köszönöm a tanácsot neked is.
2010. júl. 30. 19:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Láttad már egyszerre mindkettőt? Lehet, hogy egy skizofrénbe szerettél bele :-D


Vagy ha nem, akkor lehet, hogy dugtad már mind a kettőt :-D

2010. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!