Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex menstruáció alatt. Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex menstruáció alatt. Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ajánlott, meg fertőzésveszély stb. De most sajnos így jött ki a közös nyaralásunk, hogy a menzesz 4. napja is bele esik, és nálam nem is 5 napos, hanem akár 7-8 is, néha még ennél is több. Aki próbálta már így, az mit tapasztalt? Tényleg közben nincs is vérzés, vagy inkább erősebb? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok :)
2010. júl. 30. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Vannak olyan lányok, akiknek ilyenkor egy időre eláll - ennek ellenére a legnehezebb napokon inkább ne próbáljátok. Annyiféleképpen lehet még kedveskedni egymásnak....
2010. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) Főleg azokat, akik saját tapasztalatot írtak le. Hasznosak voltak, fel is pontoztam őket.
2010. júl. 31. 20:07
 13/14 anonim válasza:
100%
én a 3. napon voltam együtt a barátommal a mensim alatt. nagyon élvezte ő is, hát még én. a nők (tudtommal) ebben az időszakban kívánósabbak és nagyobb a valószínűsége az orgazmusnak. szemelyes jótanács. óvszer nagyon fontos, mosakodj előtte!+ törölköző!! nekem utánna nem volt erősebb a vérzésem és nem is tolódott ki pár nappal. ha fáj vagy kellemetlen, hagyjátok rá, hiszen nagyon sok mód van még arra, hogy oromet szerezzetek egymásnak!
2017. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én is szexeltem már a barátommal sőt első napon!Reggel meg jött este meg hát megtörtént a dolog!Nekem jobban esett így mint máskor!:) De természetesen ügyelni kell a higéniára és sok befolyásoló tényezőre!
2020. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!